Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
VI Kongres Stolarki Polskiej już w maju
Data dodania: 27.03.15

20150309logo VI kongres stolarki polskiejWiosna to najlepszy czas na określenie kierunku działań biznesowych, szans i zagrożeń dla całej branży stolarki budowlanej. Służy temu Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek POiD. Tegoroczna, już szósta edycja wydarzenia zaplanowana jest na 21 i 22 maja br. w Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim.

 

Wiosna uznawana jest za początek sezonu budowlanego oraz moment znaczącego ożywienia w branży. W tym szczególnym okresie, co roku organizowany jest również Kongres Stolarki Polskiej – największe w Polsce wydarzenie skierowane do producentów, dostawców i dystrybutorów związanych z sektorem stolarki budowlanej. Organizatorem Kongresu jest Związek POiD.


Przedstawiciele największych firm z całej Polski oraz tych nieco mniejszych, ale o dużych aspiracjach, spotykają się corocznie, aby przedyskutować najważniejsze kwestie. Do tegorocznej, już szóstej edycji Kongresu Stolarki Polskiej, zaplanowanej na 21 i 22 maja 2015 roku, zostały zaledwie 8 tygodni, a więc można zacząć powoli odliczać czas. To święto stolarki budowlanej odbędzie się w Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim, podobnie jak rok temu.


Dwudniowy Kongres został podzielony na cztery panele merytoryczne. Pierwszy dzień zainaugurują obrady o rodzimej gospodarce i najważniejszych aspektach prowadzenia biznesu. W dyskusji panelowej wezmą udział właściciele największych polskich marek związanych z branżą i nie tylko.


Drugi panel dotyczyć będzie konsekwencji, jakie niesie dla firm wprowadzenie nowej ustawy o ochronie konsumentów z uwzględnieniem sektora stolarki budowlanej. Merytorycznego wprowadzenia do dyskusji dokona renomowana kancelaria prawna. Podczas rozmowy skonfrontowane zostaną opinie przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za egzekucję nowych przepisów z doświadczeniami dyrektorów sprzedaży firm z branży stolarki budowlanej i właścicieli największych salonów stolarki w Polsce.


W ramach trzeciego panelu zostaną poruszone natomiast tematy poświęcone prawu unijnemu w zakresie oszczędności energii w budownictwie. Wprowadzenia do dyskusji dokona Peter Winters, przewodniczący organizacji European Solar Shading Organization.


Drugi dzień Kongresu upłynie pod znakiem architektury przyszłości oraz oczekiwań i wyzwań, jakie stawia ona prawidłowemu doborowi stolarki oraz jej montażowi. W debacie weźmie udział liczne grono projektantów i architektów. Po jej zakończeniu zostaną zaś ogłoszone wyniki drugiej odsłony konkursu na projekt wnętrza „BARGEWORK – BIURO NA WODZIE”.

 

Partnerami VI Kongresu Stolarki Polskiej zostały dotychczas:
Partner Strategiczny: Ponzio
Partnerzy Główni: AIB, Aluprof, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, FAKRO, Klimas Wkręt-met, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Roto
Partner Wspierający: Profix
Patronat honorowy sprawuje: Ministerstwo Gospodarki
Patronat merytoryczny pełnią: Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A., Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa
Patronat medialny dotychczas objęły: „Archivolta”, „Bramy21.pl”, „Budujemydom.pl”, „Budnews.tv”, „Builder”, „Dom z Przyszłością”, „Drzwi21.pl”, „Fachowy Wykonawca”, „Kwartalnik OKNO”, „Materiały Budowlane”, „Murator”, „Muratordom.pl”, „Murator – Informator Budowlany”, „Muratorplus.pl”, „Obud.pl”, „Ogród Zimowy”, „Okna21.pl”, „Oknonet.pl”, „Oknotest.pl”, „RBT Magazyn”, „StolarkaVIP.pl”, „Świat Aluminium”, „Świat Architektury”, „Świat Szkła”, „Tuznajdziesz.pl”
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:
http://kongres-stolarki.pl/

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik