Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 02 ss okladka

edgetech 20190225-V1B-BANNER-160x600-PL-Mir-SteklaEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

banner konferencja 04 2019  

  

 lisec SS FastLAne

 

 Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

 

 

Buduj i remontuj z ISOVER oraz FAKRO i odbierz nagrody!
Data dodania: 21.05.15

 

„Przygotuj się do sezonu” z Kamilem Stochem.

Dobrze ocieplone ściany, dach oraz energooszczędne okna to główne bariery ucieczki ciepła z budynku i źródło oszczędności za ogrzewanie. Aby zima nie zaskoczyła nas niespodziewanymi wydatkami, już teraz warto się odpowiednio przygotować. 4 maja ruszyła akcja ISOVER i FAKRO, w której, za zakup wybranych produktów obu marek, można odbierać atrakcyjne nagrody.

 

20150506ISOVER I FAKRO

 

 

Odpowiednio ocieplone ściany i dach pozwolą na zatrzymanie blisko 60% ciepła w domu, dobre - energooszczędne okna to kolejne 20%. Takie oszczędności przekładają się bezpośrednio na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie i eksploatację budynku. – Możemy wiele zyskać, jeśli już na etapie budowy domu zadbamy o wybór odpowiednich materiałów izolacyjnych i energooszczędnych okien. Warto zwrócić uwagę na okna o dużej powierzchni przeszklenia, które w chłodne dni zatrzymują ciepło wewnątrz budynku, a dodatkowo w słoneczną pogodę umożliwiają pasywne nagrzewanie pomieszczeń pozyskując darmowe ciepło z promieni słonecznych. – mówi Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu firmy FAKRO.

 

4 maja ruszyła wspólna akcja promocyjna marek ISOVER oraz FAKRO skierowana do inwestorów indywidualnych – osób budujących lub remontujących dom. Renomowani producenci materiałów izolacyjnych i okien dachowych oraz drzwi strychowych połączyli siły i proponują Polakom atrakcyjne nagrody (m.in. laptopy, telewizory i weekend dla dwojga w SPA) w ramach promocji „Przygotuj się do sezonu”. Aby zdobyć nagrodę wystarczy w terminie od 4 maja do 31 sierpnia zakupić wybrane produkty ISOVER oraz FAKRO i, w zależności od wydanej kwoty, wybrać jedną z nagród.

 

Promocję firmuje Kamil Stoch współpracujący z marką ISOVER. – Podobnie jak dla skoczków narciarskich sezon zimowy jest sprawdzianem z całorocznych przygotowań, tak dla osób budujących dom zima jest testem zastosowanych rozwiązań energooszczędnych w swoim domu. Komfort ciszy i ciepła oraz niskie rachunki za ogrzewanie gwarantują tylko sprawdzone rozwiązania. Najwyższej jakości produkty ISOVER i FAKRO są doskonałym wyborem – mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

 

20150506Isover Fakro mailing

 

Aby skorzystać z tej akcji konsumenckiej, należy zakupić wybrane produkty ISOVER i FAKRO, a po zakupie wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go wraz z kopią faktury przez stronę promocji. Zgłoszenie można wysłać także mailem, faksem lub pocztą na adres organizatora. Szczegółowe informacje, regulamin, wykaz produktów objętych promocją oraz formularz uczestnictwa dostępne są na stronie www.przygotujsiedosezonu.pl.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik