Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 02 ss okladka

20181120-V3B-BANNER-160x600-PL-BUDMAEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

  

 lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

Wiele zadań - jedno okno
Data dodania: 01.09.15

Osoby poszukujące okien niejednokrotnie stają przed istotnymi dylematami: czy warto wybrać model odporny na włamania? A może lepiej kupić taki o imponująco niskiej przepuszczalności cieplnej? Istotą okien wielozadaniowych jest ich bezkompromisowy charakter: łączą one w sobie wszystkie cechy, jakich mogą oczekiwać najbardziej wymagający nabywcy, czyli świetne parametry techniczne oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu komfortu użytkowania i funkcjonalności.

 

20150822Internorm profil okna kf410 home pure

 

 

Coś więcej niż wszystko
Dbałość o każdy detal charakteryzuje najlepszych producentów. Takich niestety jest na polskim rynku niewielu. Aby okna były nie tylko bezpieczne, ciepłe, estetyczne, ale także w pełni funkcjonalne, każda ich część składowa musi być wykonana w sposób dokładny i spełniać najwyższe standardy, a przy tym idealnie pasować do pozostałych fragmentów.

 

Ważna jest również kontrola procesu produkcyjnego; producentom, którzy sami wytwarzają wszystkie lub większość elementów składowych okna, znacznie łatwiej jest dbać o ich jakość, gdyż nie są uzależnieni od dostawców zewnętrznych. Niebagatelne znaczenie ma też sam transport okien, ponieważ najczęściej są one uszkadzane właśnie w jego trakcie. Niektóre fabryki dysponują własnym zapleczem spedycyjnym i to rozwiązanie wydaje się najlepsze.

 

Postęp technologiczny sprawił, iż w branży okiennej pojawiły się okna, które są nie tylko funkcjonalne, pasywne i bezpieczne, ale także wyposażone w nowe, niespotykane dotąd udogodnienia.

 

- W naszej ofercie znajduje się okno KF 410, które można wyposażyć w innowacyjną, opracowaną przez Internorm wentylację I-tec. Zastosowano w niej wymiennik ciepła chroniący wnętrze domu przed nadmiernym wychłodzeniem. Urządzenie to zostaje wbudowane w ramę okienną, dzięki czemu wygląd okna pozostaje niemal niezmieniony – z zewnątrz widać jedynie estetyczne, niewielkie kratki wentylacyjne.

 

20150822Internorm okno pcv z nakladka aluminiowa model kf410

 

Co ważne, system umożliwia wietrzenie pomieszczeń osobno, a także mierzy poziom wilgotności, by – gdy zajdzie taka potrzeba – obniżyć go poprzez zwiększenie dopływu świeżego powietrza. Ponadto do wentylacji I-tec można zamówić aplikację umożliwiającą sterowanie nią za pomocą smartfona lub tableta, a także filtry zapobiegające przedostawaniu się pyłków i innych drobin do wnętrza budynku. – stwierdza Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży w firmie IFTM Internorm.

 

Warto czekać na oferty specjalne
Duża konkurencja na rynku oraz chęć zwiększenia sprzedaży zmuszają producentów okien do organizowania sezonowych promocji. Wiele z tych „okazji” jest złudnych, ale niektóre warto rozważyć, ponieważ pozwalają zaoszczędzić znaczne sumy.

 

- Oferta specjalna Internorm na okna PCV KF 410 wchodzi w życie od 1 września 2015 r. „Potrójna ochrona gratis!”- to slogan, który ją promuje. Podczas jej obowiązywania każdy klient wybierający wykonane z PCV okno KF 410 otrzyma od nas bez żadnej dopłaty zewnętrzną nakładkę aluminiową oraz potrójne oszklenie. Do tego dochodzą okucia klasy RC1, podwyższające bezpieczeństwo naszego domu czy mieszkania.

 

20150822Internorm okna kf410 z tech i tec wentylacja

 

Odkąd pamiętam, w firmie Internorm jeszcze nigdy nie było tak korzystnej oferty. Potrójne oszklenie sprawia, że okno jest bardzo ciepłe, szczelne i bezpieczne. Z kolei piękna nakładka aluminiowa zwiększa jego trwałość i funkcjonalność. Warto tu zaznaczyć, że udzielamy 10 letniej gwarancji na nasze okna, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność naszej oferty. Oferty specjalne mają jednak to do siebie, że dość szybko się kończą, tak więc zachęcam do szybkiego kontaktu. – mówi Dariusz Olszewski z IFTM Internorm.

 

Więcej informacji na www.okna-pasywne.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik