Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka SS-12-2017

20170725-edgetech-banner-160x600-polonaisEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

 budma750x200

  swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

 

Konferencja: "Od budownictwa pasywnego, do budownictwa powszechnego"
Data dodania: 15.01.16

20160114BANER 675X150

 

Konferencja: Od budownictwa pasywnego, do budownictwa powszechnego odbywa się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury - Budma, w dniu 3 lutego 2016 roku w Poznaniu.

 

Konferencja jest kontynuacją niezwykle popularnego Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego organizowanego przez Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny w ostatnich latach. W tym roku, celem naszej konferencji jest pokazanie, że dzięki rozwojowi technologii projektowej i budowlanej oraz dzięki zakumulowanej wiedzy i doświadczeniom zbieranym przez ostatnie 25 lat, standard budownictwa pasywnego dojrzał na tyle, by stać się powszechnym sposobem budowania zarówno małych jak i dużych obiektów.

 

Konferencja nasza jest skierowana głównie dla inwestorów indywidualnych i samorządowych, choć zagadnienia i przykłady poruszane na pewno pozwolą uzupełnić wiedzę również profesjonalistom z branży (architektom, projektantom, wykonawcom). Wydarzenie, jak zawsze, będzie świetną okazją na dyskusje i wymianę doświadczeń ze specjalistami z Polski i zza granicy. Rolą specjalistów będzie zaprezentowanie najlepszych praktyk w dziedzinie budownictwa pasywnego. Prezentowane przykłady dotyczyć będą zarówno budowy nowych jak i termomodernizowania istniejących obiektów.

 

Na konferencji omówione zostaną również zmieniające się prawne i finansowe warunki wsparcia dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego w naszym kraju.

Wydarzenie odbywać się będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie 15, Sala 1. Uczestnictwo w Konferencji jest darmowe jednak, aby wejść na teren targów należy zakupić bilet. Zakupu biletu można dokonać na stronie targów.

 

Osoby, które zarejestrują się za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie www.widp.pl/budma2016.html i przybędą na Konferencję otrzymają darmowy egzemplarz poradnika „Budynki pasywne: jak tanio i bez problemów zbudować obiekt zrównoważony”, który jest pierwszą na świecie publikacją w tym temacie rozszerzoną o mobilną aplikację rzeczywistości rozszerzonej! Dzięki, aplikacji Pasywne 3D czytelnicy posiadający smartfona będą mogli poznać zasady i technologie stosowane w budynkach pasywnych za pomocą wirtualnego modelu rzeczywistego obiektu
w tym standardzie.

 

         Miesięcznik Świat Szkła jest Patronem Medialnym Konferencji:

       Od budownictwa pasywnego, do budownictwa powszechnego         

 

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik