Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Stolbud Włoszczowa zaprasza na Targi do Norymbergi
Data dodania: 10.03.16

20160305 Norymberga Stolbud WłoszczowaW dniach 16-19 marca po raz kolejny w Centrum Targowym w Norymberdze odbędą się Targi FENSTERBAU FRONTALE - OKNA DRZWI FASADY, podczas których swoją ofertę przedstawią czołowi producenci okien, drzwi i fasad z całego świata. 

 

Impreza jest doskonałym sposobem na zaprezentowanie wyrobów poszczególnych firm, najnowszych trendów designerskich i rozwiązań technologicznych, a także nawiązania nowych i podtrzymania już istniejących kontaktów handlowych.

 

Na tym jednym z największych wydarzeń targowych poświęconych stolarce otworowej nie może zabraknąć lidera w branży, producenta okien i drzwi, firmy Stolbud Włoszczowa. „Podczas Targów przedstawimy najnowszą ofertę, ale także przypomnimy zwiedzającym uznane i docenione nie tylko przez rynek krajowy produkty naszej firmy oraz podzielimy się nowatorskimi technologiami zastosowanymi w stolarce okienno-drzwiowej” – podkreśla Michał Wypychewicz, Dyrektor ds. Eksportu Stolbud Włoszczowa.

 

Wszechstronna oferta, wysoka jakość produktów, ich atrakcyjny design i zastosowane rozwiązania, atrakcyjna aranżacja stoiska oraz profesjonalna obsługa to najlepsza wizytówka firmy podczas nadchodzących Targów. Połączenie wszystkich wymienionych elementów jest świadectwem profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia w produkcji okien i drzwi, a także najlepszym sposobem na wzbudzenie zainteresowania zwiedzających i zachęcenia do współpracy przedstawicieli z branży.

 

„Wierzymy, że podobnie jak w latach poprzednich nasze produkty spotkają się z uznaniem nie tylko klientów z Niemiec, ale również osób z pozostałych państw Europy i z innych kontynentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska Stolbud Włoszczowa i spotkań z przedstawicielami naszej firmy!” – dodaje Michał Wypychewicz.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik