Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka SS-12-2017

20170725-edgetech-banner-160x600-polonaisEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

 budma750x200

  swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Okno PROLUX firmy Oknoplast Produktem Roku 2016 na włoskim rynku
Data dodania: 06.04.16

Rok po rozpoczęciu sprzedaży, Prolux – rewolucyjne okno firmy Oknoplast – zdobyło prestiżową nagrodę, Produkt Roku 2016 na włoskim rynku. Po raz pierwszy w historii konkursu zwyciężył produkt reprezentujący kategorię stolarki okiennej. Nagroda ta – będąca wyrazem uznania dla najbardziej innowacyjnych wyrobów – została przyznana wyłącznie na podstawie głosów oddanych przez ponad 12.000 konsumentów.*

 

 20160404oknoplast123

 Po raz pierwszy mianem “Produktu Roku” szczyci się produkt związany z sektorem budowlanym, mający zwiększyć komfort mieszkania.

87% konsumentów zna logo “Wybrano jako Produkt Roku”, a 83% ankietowanych ufa wyrobom oznaczonych tym znakiem (dane instytutu IRI z miesiąca września 2015r.). Od 30 lat ponad 3,5 mld konsumentów w przeszło 37 krajach wybiera produkty posiadające znak “Wybrano jako Produkt Roku”.

 Oknoplast – przedsiębiorstwo będące liderem swojego sektora –specjalizuje się od 22 lat w produkcji okien PVC. Jego obecność na włoskim rynku jest stała i zakorzeniona. Firma wygrała tytuł dla produktu Prolux, który jest pierwszym oknem, które powstało z myślą o renowacjach, zapewniającym do 22% większej szklanej powierzchni w porównaniu do zwykłych okien PCV w wyniku zastosowania smuklejszych profili i środkowych części. Wyżej wspomniane cechy sprawiły, że tysiące włoskich konsumentów wybrało Prolux jako Produkt Roku 2016!Rewolucyjna rola Prolux w zakresie stolarki jest wynikiem ogromnej uwagi, którą grupa Oknoplast poświęca wszystkim swoim wyrobom. Okna i drzwi Oknoplast nie wyróżniają się tylko ze względu na innowacyjność technologiczną, lecz również ze względu na eleganckie wzornictwo i estetykę wykonania. Polska firma wyznacza nowe trendy sektora, opracowując nowatorskie, opatentowane rozwiązania, dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym działem ds. Badań i Rozwoju, dzięki któremu może ciągle udoskonalać swoje produkty i poszukiwać rozwiązań, będących w stanie wpłynąć bezpośrednio na rozwój rynku.“Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznanej nam nagrody, która jest dowodem zaufania ze strony konsumentów. Cieszymy się niezmiernie z tego, że miało to miejsce właśnie w tym roku, w którym obchodzimy dziesiątą rocznicę obecności naszej Grupy we Włoszech. Rynek tego kraju jest dla Oknoplast jednym z najważniejszym rynków eksportowych. Pragniemy kontynuować naszą misję i proponować konsumentom coraz to nowocześniejsze produkty" powiedział Mikołaj Placek – Prezes Grupy OKNOPLAST.Okna Prolux są dostępne we wszystkich salonach sprzedaży Premium Partner Oknoplast.


* “Produkty Roku” wybiera grupa składająca się z ponad 12.000 konsumentów w ramach najważniejszego włoskiego badania rynku poświęconego innowacji, wykonanego przez instytut IRI. Innowacja i zadowolenie są podstawowymi kryteriami, decydującymi o wyborze produktów.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik