heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

swiatszkla 750x240 1  

  

 LiSEC SS Konfig 480x120 

 

 gpd2019 480x100

 

 

RD bud na ścieżce ekspansji
Data dodania: 24.06.16

20160622rd bud redi 2016RD bud stale powiększa liczbę swoich realizacji i nie zamierza zwalniać tempa rozwoju. Generalny Wykonawca kontynuuje strategię pozyskiwania nowych partnerów biznesowych, uczestnicząc w największych imprezach branżowych. Czerwiec to dla spółki wywodzącej się z francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul oficjalny początek sezonu wystawowego 2016.

RD bud stale powiększa liczbę swoich realizacji i nie zamierza zwalniać tempa rozwoju. Generalny Wykonawca kontynuuje strategię pozyskiwania nowych partnerów biznesowych, uczestnicząc w największych imprezach branżowych. Czerwiec to dla spółki wywodzącej się z francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul oficjalny początek sezonu wystawowego 2016.

 

 20160622rd bud redi 2016

 RD bud na targach ReDI, Fot. RD bud

 

Preludium do tegorocznej aktywności targowej RD bud był gościnny udział w HopitalExpo w dniach 24-26 maja 2016 r. – imprezie, koncentrującej się wokół urządzeń i rozwiązań dla placówek służby zdrowia. Do Paryża Generalnego Wykonawcę z Polski zaprosiła francuska firma-siostra Rabot Dutilleul Construction. – Stoisko RDC wystawione w ramach ekspozycji „Budownictwo / Inżynieria” odwiedziło wielu gości, co stworzyło dużo okazji do rozmów. Jednak u podstaw naszej obecności w stolicy Francji raczej leżała wymiana doświadczeń i chęć pogłębiania relacji z partnerem z Grupy – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud.

 

Tegoroczny maraton ekspozycji RD bud rozpoczął oficjalnie udziałem w spotkaniu najważniejszych przedstawicieli sektora retail w Polsce i regionie CEE, prezentując swoje flagowe projekty w dniach 1-2 czerwca br. na Stadionie Narodowym, podczas targów ReDI.

 

– ReDI to już stały punkt w kalendarzu naszej spółki. Udział w tym wydarzeniu zawsze dostarcza nam wielu pozytywnych doświadczeń. Tegoroczna wystawa po raz kolejny potwierdziła, że targi są nie tylko znakomitą okazją do zaprezentowania swojej oferty szerokiej grupie potencjalnych klientów, lecz także doskonałą platformą do dialogu, podtrzymywania relacji z obecnymi partnerami i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych – zaznacza Eric Agnello.

 

20160622rd bud spotlight hotel investment poland 2016

 Stoisko RD bud podczas Spotlight Hotel Investment Poland & CEE, Fot. RD bud

 

 

Niespełna dwa tygodnie później – w dniach 13-14 czerwca br. – spółka prezentowała już swoje kompetencje i doświadczenie w realizacji obiektów hotelowych, biorąc udział w III edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE. W ramach części wystawienniczej RD bud przedstawił wszystkie projekty z obszaru hospitality, akcentując dotychczasową współpracę z sieciami B&B, Campanile, a także Grupą Accor – właścicielem takich marek jak m.in. Sofitel, Novotel czy Ibis.

 

– Sektor hotelowy w regionie CEE to wciąż bardzo perspektywiczny obszar lokowania kapitału, który przyciąga inwestorów z całego świata. Polska koncentruje na sobie uwagę segmentu ekonomicznego oraz marek premium. Na rynek wchodzą nowe sieci, a te już obecne planują intensywny rozwój. My również chcemy dołożyć swoją cegiełkę i aktywnie uczestniczyć w rozkwicie sektora hotelowego, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie realizacji tego typu obiektów. Stąd też nasza obecność podczas Spotlight Hotel 2016 – wyjaśnia Dyrektor Generalny RD bud.

 

Choć czerwcowe targi z udziałem RD bud za nami, Generalny Wykonawca nie zamierza odpoczywać i już przygotowuje się do kolejnych imprez branżowych. Najbliższe plany wystawowe spółki to stoisko podczas największego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania przedstawicieli rynku centrów handlowych, które odbędzie się w ramach jesiennej edycji Shopping Center Forum.

 

Jednak ekspozycje targowe to nie jedyny filar, na którym opiera się rozwój spółki. – Jest nim również wiedza o rzeczywistości biznesowej, w jakiej funkcjonujemy, a która przecież nieustannie się zmienia. Chcemy być na bieżąco z aktualnymi trendami i potrzebami rynku, by móc na nie odpowiadać jeszcze efektywniej. Taką szansę stwarza nam udział w rozmaitych sympozjach branżowych. W samym czerwcu mamy aż cztery takie wydarzenia w naszym kalendarzu spotkań – podsumowuje Eric Agnello.

 

20160622rd bud paris healthcare week hopitalexpo 2016

 

Stoisko Rabot Dutilleul Construction podczas paryskich targów HopitalExpo, 

www.rdbud.com