Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Rekordowe wyniki FAKRO w rankingu Budowlana Marka Roku
Data dodania: 07.07.16

FAKRO, krajowy lider i światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, otrzymało aż 4 nagrody w tegorocznym rankingu Budowlana Marka Roku, zyskując wysokie uznanie wykonawców z branży budowlanej. Ogólnopolskie badanie zostało przeprowadzone przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyniki opracowano w oparciu o opinie wykonawców na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych.

 

 20160622FAKRO budowlana marka roku 06

 

FAKRO otrzymało statuetki nie tylko w kategorii okien dachowych, ale także znalazło się na podium jako jedna z trzech MAREK PRZYJAZNYCH FACHOWCOM.

 

Zdobycie „brązowego medalu” w rankingu Marek Przyjaznych Fachowcom jest dla nas dużym wyróżnieniem. Od lat współpracujemy z dekarzami. Przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań słuchamy głosu praktyków. Ich wiedza i doświadczenie są dla nas bardzo ważne. Nagroda, to także wyróżnienie jakości i marki FAKRO przez wszystkich wykonawców z szerokiego rynku budowlanego – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu.

 

W rankingu Marek Przyjaznych Fachowcom wskazano marki, które spełniają oczekiwania dotyczące szkoleń, posiadające najlepszy program lojalnościowy oraz te, z którymi, zdaniem wykonawców, współpraca układa się najlepiej. FAKRO znalazło się w pierwszej trójce (za Atlasem i MAPEI), co jest potwierdzeniem nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także jakości świadczonych usług i umiejętności budowanych relacji.

 

Niezaprzeczalnie FAKRO było jedną z firm przodujących w tegorocznym rankingu Budowlanej Marki Roku. FAKRO, będące światowym wiceliderem w produkcji okien dachowych, już od 7 lat prowadzi w rankingu. W każdej edycji otrzymuje pozytywne i wysokie oceny. W tym roku nie bez kozery firmę wyróżniono tytułem Złotego Championa Roku 2016 w kategorii okna dachowe.

 

FAKRO zwyciężyło w kategorii okien dachowych. Przez wykonawców zostało uznane za markę najczęściej stosowaną na rynku, mającą najwyższą jakość w branży oraz najlepszą relację jakości do ceny. Zawsze uzyskiwaliśmy wysokie noty, jednak w tej edycji nasz wynik był rekordowy – z radością dodaje Janusz Komurkiewicz.

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik