Czytaj także -

Aktualne wydanie

ss 11 2018 okladka

Swiat-Szkla-V1B-BANNER-160x600-PL-BAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

 

konferencja 2018 banner

 

 lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

 

Rekordowe wyniki FAKRO w rankingu Budowlana Marka Roku
Data dodania: 07.07.16

FAKRO, krajowy lider i światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, otrzymało aż 4 nagrody w tegorocznym rankingu Budowlana Marka Roku, zyskując wysokie uznanie wykonawców z branży budowlanej. Ogólnopolskie badanie zostało przeprowadzone przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyniki opracowano w oparciu o opinie wykonawców na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych.

 

 20160622FAKRO budowlana marka roku 06

 

FAKRO otrzymało statuetki nie tylko w kategorii okien dachowych, ale także znalazło się na podium jako jedna z trzech MAREK PRZYJAZNYCH FACHOWCOM.

 

Zdobycie „brązowego medalu” w rankingu Marek Przyjaznych Fachowcom jest dla nas dużym wyróżnieniem. Od lat współpracujemy z dekarzami. Przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań słuchamy głosu praktyków. Ich wiedza i doświadczenie są dla nas bardzo ważne. Nagroda, to także wyróżnienie jakości i marki FAKRO przez wszystkich wykonawców z szerokiego rynku budowlanego – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu.

 

W rankingu Marek Przyjaznych Fachowcom wskazano marki, które spełniają oczekiwania dotyczące szkoleń, posiadające najlepszy program lojalnościowy oraz te, z którymi, zdaniem wykonawców, współpraca układa się najlepiej. FAKRO znalazło się w pierwszej trójce (za Atlasem i MAPEI), co jest potwierdzeniem nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także jakości świadczonych usług i umiejętności budowanych relacji.

 

Niezaprzeczalnie FAKRO było jedną z firm przodujących w tegorocznym rankingu Budowlanej Marki Roku. FAKRO, będące światowym wiceliderem w produkcji okien dachowych, już od 7 lat prowadzi w rankingu. W każdej edycji otrzymuje pozytywne i wysokie oceny. W tym roku nie bez kozery firmę wyróżniono tytułem Złotego Championa Roku 2016 w kategorii okna dachowe.

 

FAKRO zwyciężyło w kategorii okien dachowych. Przez wykonawców zostało uznane za markę najczęściej stosowaną na rynku, mającą najwyższą jakość w branży oraz najlepszą relację jakości do ceny. Zawsze uzyskiwaliśmy wysokie noty, jednak w tej edycji nasz wynik był rekordowy – z radością dodaje Janusz Komurkiewicz.

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik