Czytaj także -

Aktualne wydanie

SS-09-2018-okladka

20180813-BANNER-160X600-V1-PL-GLASSTECEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

 

25575923 

  

480x100px RFT18 engl

 

abs banner 480x120 English

 

glass2018 480x120  

 lisec SS FastLAne

 

20180817doe12 baner-480-100

 

 

 

Kolekcja rodem z Hollywood
Data dodania: 13.07.16

Boska Greta i blond piękność Marylin to wybrane gwiazdy z najnowszej kolekcji filmowej drzwi zewnętrznych marki CAL. One odmienią wygląd Twojego domu – to doskonały mariaż kobiecości i męskości, yin i yang: drzwi piękne, a jednocześnie doskonałe technologicznie – zapewnia Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca firmy CAL.

 

CAL wprowadza na rynek swoją najnowszą kolekcję. Do oferty producenta trafiły modele wyjątkowe jak gwiazdy, których imiona noszą: Greta, Elizabeth, Claudia, Grace, Brigitte, Audrey, Romy, Marlene, Marylin, Katherine, Ingrid i Sophia.

 

20160707 CAL realizacja Marilyn small

 

To nowoczesny design, bazujący na hartowanym, fazowanym, drukowanym ceramicznie szkle, które może zostać zastąpione lustrem weneckim. – To najwyższa jakość wykonania gwarantująca ponadczasowość i elegancję. To kolekcja dobrego smaku – podkreśla Sylwia Ciszewska i dodaje – nasze gwiazdy odegrają ważną rolę w każdym projekcie zapewniając tak niezbędną świeżość wzornictwa i jednocześnie perfekcyjną użyteczność, spełniając wysokie normy jakościowe zarówno pod względem wykonania jak też parametrów technicznych.


Wszystkie modele można zamówić w palecie kolorów RAL, NCS jak również w okleinie „sękaty dąb”, która wraz z czernią szkła tworzy unikalne piękno chłodu gładkiej tafli ocieplonego naturalnym rysunkiem drewna. W każdym modelu można zamontować zamki biometryczne albo elektroniczne, umożliwiające kierowanie dostępem do domu za pomocą smartfona.

 

20160707 CAL Claudia small

 

Dopiero się pojawiła, a już otrzymała Oskara

Kolekcja filmowa otrzymała w czerwcu tego roku nagrodę w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP – to program eksperckiej oceny i weryfikacji wyłaniający awangardy stolarki: najlepsze produkty i ich producentów. Ta nagroda to sukces umiejętnego łączenia wzornictwa i najnowocześniejszych technologii produkcji.

 

Kolekcja gwiazd to nie jedyna nowość w ofercie firmy CAL. W oparciu o wcześniejsze modele wyodrębnione zostały dwie nowe rodziny produktów: Kamienna i Alutherm. Drzwi „kamienne”, czyli wykonane z wykorzystaniem spieków kwarcowych, gwarantują bezpieczeństwo, spokój, a dodatkowo są odporne na działanie niecierpliwych czworonożnych milusińskich. Alutherm to klasa premium – drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej, umożliwiające korzystanie ze wszystkich cech drewna, poczynając od odpowiednich parametrów izolacyjnych aż po naturalne piękno, zapewniając jednocześnie wygodę dbania o powłokę zewnętrzną drzwi.

 

CAL to profesjonalna firma rodzinna, z systemem zarządzania bazującym na lean management i czerpiącym z Theory of Constraints, która z oddaniem i pasją od ponad 30 lat wykonuje najwyższej jakości drzwi drewniane - wewnętrzne i zewnętrzne. Ambasador Budownictwa Pasywnego uhonorowany prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami - za jakość, fachowość i profesjonalizm. Najbardziej innowacyjny producent w branży, którego rozwiązania stają się standardami na rynku. Pracodawca dla ponad 100 osób. Firmę założył i nadal rozwija Zbigniew Cywiński, Prezes CAL. Więcej informacji o kolekcji filmowej pod adresem www.drzwi-cal.pl lub na profilu www.facebook.com/DrzwiCal.

Paweł Krzemiński, Ekspert Drzwi CAL

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik