Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG 

swiat szkla 750x100 2

 

 Swiat-Szkla 480x120 26163

 inoutic 480x120-s

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Kolekcja rodem z Hollywood
Data dodania: 13.07.16

Boska Greta i blond piękność Marylin to wybrane gwiazdy z najnowszej kolekcji filmowej drzwi zewnętrznych marki CAL. One odmienią wygląd Twojego domu – to doskonały mariaż kobiecości i męskości, yin i yang: drzwi piękne, a jednocześnie doskonałe technologicznie – zapewnia Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca firmy CAL.

 

CAL wprowadza na rynek swoją najnowszą kolekcję. Do oferty producenta trafiły modele wyjątkowe jak gwiazdy, których imiona noszą: Greta, Elizabeth, Claudia, Grace, Brigitte, Audrey, Romy, Marlene, Marylin, Katherine, Ingrid i Sophia.

 

20160707 CAL realizacja Marilyn small

 

To nowoczesny design, bazujący na hartowanym, fazowanym, drukowanym ceramicznie szkle, które może zostać zastąpione lustrem weneckim. – To najwyższa jakość wykonania gwarantująca ponadczasowość i elegancję. To kolekcja dobrego smaku – podkreśla Sylwia Ciszewska i dodaje – nasze gwiazdy odegrają ważną rolę w każdym projekcie zapewniając tak niezbędną świeżość wzornictwa i jednocześnie perfekcyjną użyteczność, spełniając wysokie normy jakościowe zarówno pod względem wykonania jak też parametrów technicznych.


Wszystkie modele można zamówić w palecie kolorów RAL, NCS jak również w okleinie „sękaty dąb”, która wraz z czernią szkła tworzy unikalne piękno chłodu gładkiej tafli ocieplonego naturalnym rysunkiem drewna. W każdym modelu można zamontować zamki biometryczne albo elektroniczne, umożliwiające kierowanie dostępem do domu za pomocą smartfona.

 

20160707 CAL Claudia small

 

Dopiero się pojawiła, a już otrzymała Oskara

Kolekcja filmowa otrzymała w czerwcu tego roku nagrodę w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP – to program eksperckiej oceny i weryfikacji wyłaniający awangardy stolarki: najlepsze produkty i ich producentów. Ta nagroda to sukces umiejętnego łączenia wzornictwa i najnowocześniejszych technologii produkcji.

 

Kolekcja gwiazd to nie jedyna nowość w ofercie firmy CAL. W oparciu o wcześniejsze modele wyodrębnione zostały dwie nowe rodziny produktów: Kamienna i Alutherm. Drzwi „kamienne”, czyli wykonane z wykorzystaniem spieków kwarcowych, gwarantują bezpieczeństwo, spokój, a dodatkowo są odporne na działanie niecierpliwych czworonożnych milusińskich. Alutherm to klasa premium – drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej, umożliwiające korzystanie ze wszystkich cech drewna, poczynając od odpowiednich parametrów izolacyjnych aż po naturalne piękno, zapewniając jednocześnie wygodę dbania o powłokę zewnętrzną drzwi.

 

CAL to profesjonalna firma rodzinna, z systemem zarządzania bazującym na lean management i czerpiącym z Theory of Constraints, która z oddaniem i pasją od ponad 30 lat wykonuje najwyższej jakości drzwi drewniane - wewnętrzne i zewnętrzne. Ambasador Budownictwa Pasywnego uhonorowany prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami - za jakość, fachowość i profesjonalizm. Najbardziej innowacyjny producent w branży, którego rozwiązania stają się standardami na rynku. Pracodawca dla ponad 100 osób. Firmę założył i nadal rozwija Zbigniew Cywiński, Prezes CAL. Więcej informacji o kolekcji filmowej pod adresem www.drzwi-cal.pl lub na profilu www.facebook.com/DrzwiCal.

Paweł Krzemiński, Ekspert Drzwi CAL

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik