Czytaj także -

Aktualne wydanie

SS-09-2018-okladka

20180813-BANNER-160X600-V1-PL-GLASSTECEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

 

25575923 

  

480x100px RFT18 engl

 

abs banner 480x120 English

 

glass2018 480x120  

 lisec SS FastLAne

 

20180817doe12 baner-480-100

 

 

 

Automatyczna zasuwnica MACO w standardowych drzwiach
Data dodania: 15.09.16

Z początkiem września br. DRUTEX wzbogacił swoją ofertę drzwi PVC o nowoczesną, w pełni automatyczną zasuwnicę MACO. Do tej pory była ona dostępna w standardowym wyposażeniu jedynie w przypadku systemu Iglo Energy. Od września natomiast wszystkie systemy drzwi PVC są już w standardzie wyposażone w zasuwnicę automatyczną, co wpływa na wzrost komfortu użytkowania i lepszą funkcjonalność produktów. DRUTEX jest jednocześnie jedynym producentem stolarki w Polsce, który już w wersji standardowej swoich drzwi PVC oferuje zasuwnicę MACO w automacie.

 

 

Podstawową zaletą zasuwnicy automatycznej trzypunktowej MACO Protect Z-TF MF-BO jest jej wpływ na funkcjonalność i komfort użytkowania drzwi w porównaniu do tradycyjnych zasuwnic. W tradycyjnych zamkach, drzwi są przytrzymywane tylko za pomocą jednej zapadki. Docisk skrzydła drzwi w punktach narożnych nie jest zatem optymalny, co w konsekwencji może prowadzić do zmniejszenia docisku i odkształcenia skrzydła w narożach.

 

 

20160909drutex 1

 

 

W przypadku zasuwnicy automatycznej stosowanej we wszystkich systemach PVC DRUTEX, natychmiast po zamknięciu drzwi, skrzydło drzwi bez dodatkowego ryglowania jest bowiem w trzech punktach bezpiecznie i niezawodnie przytrzymane. Dwie dodatkowe zapadki multifunkcyjne uzupełniają standardową zapadkę korbową i powodują optymalny stały docisk na całej wysokości drzwi. Zamontowany na zaczepie magnes samodzielnie rygluje drzwi zawsze po ich zamknięciu wpływając na komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

 

System można oczywiście zintegrować z sinikiem oraz systemem zarządzania i kontroli dostępu opartych na liniach papilarnych, tablecie, smartfonie, itp. w zależności od potrzeb i preferencji użytkowników. Tego rodzaju systemy są dostępne zarówno w przypadku drzwi z PVC, aluminium jak i drewna.

 

Drzwi wyposażone w zasuwnice automatyczną to również inwestycja w bezpieczeństwo, jako że zapewnia ona trwałe przeciwdziałanie odkształceniu się drzwi. Gwarantuje także stały docisk na całej wysokości drzwi, czego wynikiem jest szczelność oraz izolacja akustyczna. Istotnym atutem jest również lekkie oraz ciche zamykanie, dzięki standardowo montowanym zapadkom korbowym.
DRUTEX oferuje bogatą ofertę modeli drzwi PVC zarówno w systemach Iglo, Iglo Energy oraz Iglo Light, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem odpowiadającym współczesnym trendom architektonicznym.

 

Wykonane są z profili klasy A, wyłącznie z materiału pierwotnego. Wyróżniają się optymalną budową i zaawansowaniem technicznym, co wpływa na ich stabilność i wytrzymałość. Drzwi DRUTEX są również wyrazem nowoczesnego wzornictwa. Tylko w tym roku firma wprowadziła kilkanaście własnych modeli nowoczesnych drzwi wejściowych w różnych systemach PVC w zależności od potrzeb Klienta i wciąż poszerza swoją ofertę inwestując w funkcjonalność i zaawansowanie technologiczne swoich produktów, w tym w zakresie nowoczesnych technologii i wzornictwa.


„DRUTEX od lat wyznacza trendy na polskim i europejskim rynku stolarki. Pozycja lidera zobowiązuje. Rokrocznie przeznaczamy miliony złotych na unowocześnianie naszego zaplecza B+R i systematycznie poszerzamy naszą ofertę, dostosowując ją do oczekiwań Klientów na całym świecie. Konsekwencja w realizacji kolejnych ambitnych projektów jest skuteczną strategią, która już dziś procentuje rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami w kraju i za granicą.„ – mówi Bogdan Gierszewski, dyrektor generalny DRUTEX S.A.


Nowoczesna zasuwnica automatyczna Maco Protect Z-TF MF-BO jest dostępna we wszystkich systemach PVC DRUTEX od września br.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik