Czytaj także -

Aktualne wydanie

ss 2018 12 okladka

20181120-V3B-BANNER-160x600-PL-BUDMAEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

  

 lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

Awilux Polska LIDEREM PRZEMIAN
Data dodania: 08.11.16

Nagrody i wyróżnienia przyznawane przedsiębiorstwom to nie tylko statuetki, które zdobią najwyższe półki w siedzibach firm. To przede wszystkim forma docenienia działań prowadzonych przez właścicieli oraz pracowników. Firma Awilux Polska od lat znajduje się w czołówce regionalnych oraz krajowych rankingów. Tej jesieni producent stolarki okienno-drzwiowej z Leszna znalazł się na liście 100 Najlepszych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego oraz otrzymał prestiżowy tytuł LIDERA PRZEMIAN. 

 

20161033awilux polska lider przemian

 

Gazeta „ABC” od kilkunastu lat przygotowuje Listę 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego. W tym roku bankiet towarzyszący przyznaniu nagród odbył się 26 października w Pałacu w Trzeboszu. Na gali zjawiło się 100 właścicieli, prezesów i dyrektorów największych firm regionu. Podczas uroczystości Prezydent miasta Leszna oraz starostwo powiatów: leszczyńskiego, rawickiego, kościańskiego oraz gostyńskiego przyznało najbardziej oczekiwane wyróżnienia w regionie.

 

Przy okazji ogłoszenia rankingu 100 Najlepszych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie wyłania jedno przedsiębiorstwo, które wyróżnia tytułem LIDERA PRZEMIAN. Jest to nagroda, która stanowi wyraz uznania dla firm pokonujących trudności i nie bojących się zmian. W tym roku tytuł LIDERA PRZEMIAN przyznany został firmie Awilux Polska – producentowi najnowocześniejszych rozwiązań okienno-drzwiowych do domów i budynków użyteczności publicznej. Pamiątkowy dyplom z rąk prezes Izby Tomasza Łasowskiego odebrał Karol Szkudlarczyk, członek zarządu spółki Awilux Polska.

 

„Ostatnie trzy lata to dla nas okres bardzo intensywnego rozwoju. Zmiana struktury właścicielskiej, nowa nazwa, zakup działki czy budowa nowej siedziby to przedsięwzięcia o dużej skali, realizowane w szybkim tempie. Stąd LIDER PRZEMIAN to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. To tytuł przyznawany przez przedsiębiorców, czyli osoby, które prowadzą firmy i zdają sobie sprawę z tego, czym jest przemiana i z jakim wysiłkiem się wiąże.” – komentuje Marek Sprengel, Prezes Zarządu Awilux Polska.

 

Wyróżnienia przyznawane przez gazetę „ABC” oraz Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Lesznie pokazują, że regionalna gospodarka permanentnie się rozwija. Obecność firmy Awilux Polska w rankingu oraz wyróżnienie przyznane przez Izbę to ukoronowanie cyklu przemian, które w ostatnich latach zostały wprowadzone w Awilux Polska, a celem których jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań okienno-drzwiowych i pozostanie ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik