Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka SS-12-2017

20170725-edgetech-banner-160x600-polonaisEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

 budma750x200

  swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Kierunek BUDMA z marką SOUDAL
Data dodania: 30.01.17

Najbardziej oczekiwane targi budowlane w Polsce, na które zjeżdżają się profesjonaliści z całej Europy, odbędą się wkrótce w Poznaniu. Wezmą w nich udział liderzy branży, w tym marka Soudal – producent chemii budowlanej, który jest jednym z partnerów ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.


Tradycyjnie w pierwszych dniach lutego (7-10.02) cała branża budowlana kieruje się do Poznania, aby wziąć udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Podczas czterech dni producenci i handlowcy wymienią się doświadczeniem oraz wiedzą na temat nowych produktów i technologii, które trafiły na rynek budowlany w ostatnim czasie.

 

20170122monteriada wiz5

 


W halach wystawienniczych zaprezentuje swoje najnowsze oferty i usługi około 150 firm. Podobnie jak w ubiegłym roku, ważnym punktem programu będzie MONTERIADA, czyli cykl interaktywnych pokazów montażu, realizowany w ramach kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”. Spotkanie z monterami i dystrybutorami stolarki otworowej odbędzie się na specjalnie zaprojektowanym stoisku nr 1 w hali nr 5 o powierzchni ponad 200 m2.

 

Nie zabraknie na nim również marki Soudal – wiodącego dostawcy innowacyjnych produktów chemii budowlanej oraz nowoczesnych technologii i systemów uszczelnień, takich jak trójwarstwowy system montażu okien i drzwi Soudal Window System z aprobatą techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.


Wydarzenie jest doskonałą okazją dla inwestorów, monterów czy uczniów szkół zawodowych do zobaczenia na żywo, jak przebiega cały proces montażu m.in. drzwi, okien zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych w wykonaniu profesjonalistów. Wyposażając stoisko w ogromny ekran kinowy, na którym wielokrotnie wyświetlane będą relacje z pokazów, organizatorzy zadbali o to, by wszystkie szczegóły były doskonale widoczne dla zwiedzających.


Eksperci firmy Soudal, która jest partnerem kampanii „Dobry Montaż” od jej pierwszej edycji, będą dostępni na stoisku MONTERIADY przez wszystkie dni targów. Każdy zainteresowany będzie miał możliwość porozmawiania z nimi na temat oferowanych przez Soudal produktów i profesjonalnych technik montażu, a także zapisania się na bezpłatne szkolenie z zakresu Soudal Window System i podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych.

 

SOUDAL WINDOW SYSTEM: www.cieplymontaz.com.pl, www.soudal.pl/cieply-montaz-sws
Remontujesz, budujesz, majsterkujesz – poznaj blog www.polubiszremont.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik