Aktualne wydanie

ss 2018 12 okladka

Swiat-Szkla-V1B-BANNER-160x600-PL-BAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

  

 lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

 

Nagroda ACANTHUS AUREUS dla PORTA DRZWI
Data dodania: 18.02.17

Na początku lutego uwaga przedstawicieli stolarki otworowej była skupiona na międzynarodowych Targach BUDMA 2017. Na tegorocznym wydarzeniu firma PORTA KMI POLAND zaprezentowała się na stoisku, które odwiedziło tysiące gości, a organizator wyróżnił je nagrodą ACANTHUS AUREUS za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, szczególnie przyjazne w komunikacji z klientem.

 

20170217 PORTA Targi BUDMA drzwi

 

– Targi BUDMA to okazja, aby dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów biznesowych – inwestorów, wykonawców i architektów. W styczniu wystartowaliśmy z drugą odsłoną kampanii „Otwórz się na…”, dlatego na Targach BUDMA 2017 prezentowaliśmy naszą ofertę spójnie z tą kampanią oraz naszą koncepcją nowoczesnej i przyjaznej komunikacji z klientem. Z tej perspektywy jeszcze bardziej cieszy nas ta prestiżowa nagroda – mówi Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Manager w PORTA KMI POLAND.

 

20170217 PORTA Targi BUDMA NAGRODA

 


Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) przyznały firmie PORTA DRZWI wyróżnienie ACANTHUS AUREUS za stoisko z najlepszymi rozwiązaniami architektonicznymi i graficznymi, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji
z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

 

 


Stoisko PORTA DRZWI wyróżniało się wśród innych stoisk z branży przede wszystkim nową formą prezentacji marki i produktów. PORTA DRZWI odeszła od tradycyjnego modelu komunikacji w branży stolarki otworowej. W jej przekazach punktem centralnym nie jest produkt rozumiany jako przedmiot, ale klient i jego potrzeby. Według PORTA DRZWI produkt, dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom, ma przede wszystkim spełniać potrzeby klienta.

 

20170217 PORTA Targi BUDMA recepcja


Przestrzeń stoiska PORTA DRZWI została zaaranżowana zgodnie z nową koncepcją komunikacji – w centrum znalazła się kawiarnia oraz sala konferencyjna – idealne do spotkań, rozmów i nawiązywania nowych relacji biznesowych.

 

Wokół nich stoisko zostało podzielone na kilka stref, w których w ciekawej formie były zaprezentowane nietypowe rozwiązania – zarówno nowe, dopiero wdrażane do oferty oraz te zastosowane w dużych inwestycjach, m.in. w Hotelu Hilton we Wrocławiu, Parku Technologicznym w Lublinie czy Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. W jednej ze stref firma pochwaliła się najnowszymi projektami Departamentu R&D, czyli prototypami produktów, które stanowią odpowiedź na najnowsze trendy

 

20170217 PORTA Targi BUDMA stoisko


oraz wykorzystują nowinki technologiczne. Kilka produktów stalowych miało na targach swój debiut – w tym propozycje energooszczędnych drzwi zewnętrznych oraz produkty nagrodzone Złotymi Medalami MTP – drzwi Porta EXTREME RC 37 dB i stalowa ościeżnica FAST do szybkiego montażu w 9 minut, czyli w czasie kilkukrotnie krótszym w porównaniu z rozwiązaniami dostępnymi obecnie na rynku. W kolejnej strefie zebrane zostały propozycje, dedykowane konkretnemu przeznaczeniu tj. centrom handlowym, szpitalom, biurom oraz mieszkaniom prywatnym.

 

20170217 PORTA Targi BUDMA stoisko1

 

 


Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbywają się co roku na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na targach obecnych było ponad 800 stoisk firm związanych z branżą budowlaną. Wydarzenie odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy gości – przede wszystkim przedstawicieli sieci handlowych, architektów, projektantów, wykonawców oraz inwestorów.


Informacje o PORTA KMI POLAND znajdą Państwo na stronie internetowej www.porta.com.pl, blogu Porta, profilu na Facebooku oraz Instagramie, a także kanale YouTube.