Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 12 okladka

       Świat Szkła 12/2019

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20190820-BANNIERE-HALIO-750x100-1D-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

 

budma 2020 - 480x120

 

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Aluplast dokonuje przejęcia amerykańskiego dostawcy systemów profili, firmy Chelsea Building Products
Data dodania: 29.03.17

Aluplast® wzmacnia swoją pozycję na rynku amerykańskim poprzez przejęcie firmy Chelsea Building Products, dostawcy systemów profili z PVC. Partnerstwo umożliwiające synergię technologicznego i innowacyjnego Know-How obu partnerów.

 

W ten sposób grupa aluplast, należąca do grona wiodących światowych producentów systemów profili z PVC, rozszerza swoje portfolio przedsiębiorstw o firmę mającą w szerokiej palecie produkowanych wyrobów nie tylko profile okienne i drzwiowe, lecz również profile roletowe, elewacyjne (siding), dekoracyjne itd. 

 

20170322aluplast windowprofiles

 


Dzięki przejęciu przedsiębiorstwa z Pittsburga w stanie Pennsylwania, aluplast zyskuje możliwość wzmocnienia swojej pozycji na rynku amerykańskim, bazując na dobrej renomie firmy Chelsea, jej wysokojakościowych produktach i zróżnicowanej ofercie. Firma Chelsea Building Products będzie kontynuować dotychczasową działalność, zachowując swoją tożsamość i siedzibę w Pittsburgu, jak również niezależność na rynku.

 


“Partnerstwo z taką odnoszącą sukcesy światową firmą jak aluplast, to dla wszystkich w Chelsea dobra wiadomość” mówi Peter Dewil, główny dyrektor zarządzający w Chelsea Building Products. “Współpraca przyniesie nam dodatkowe doświadczenie technologiczne i badawcze know-how, które będziemy mogli zintegrować w naszych obecnych procesach. Wpisuje się to również naszą filozofię innowacji produktowej i ciągłego doskonalenia, a także wzmacnia naszą zdolność do przekazywania korzyści płynących z tych dwóch źródeł naszym klientom. 

 


Dirk Seitz, główny dyrektor zarządzający aluplast, dodaje: “Postrzegamy Chelsea jako kamień milowy w naszej globalnej strategii. To partnerstwo oraz doświadczenie i znajomość rynku, jakie wnosi ze sobą Chelsea, pozwoli nam zbudować silne podstawy do znacznego wzrostu w Stanach Zjednoczonych. Cieszymy się z faktu, że teraz wspólnie będziemy dążyć do osiągnięcia naszych długoterminowych, strategicznych celów.” 


20170322aluplast Chelsea-LogoO firmie Chelsea Building Products:
Od 1975 roku firma Chelsea Building Products, Inc. projektuje i produkuje profile PVC i kompozytowe dla rynku materiałów budowlanych, w tym okna, drzwi, profile elewacyjne, profile dekoracyjne i wiele innych. Zlokalizowana w Pittsburgu w stanie Pensylwania Firma Chelsea Building Products jest kompleksowym producentem zapewniającym projektowanie produktów, technologię materiałów, technologii wytłaczania i gotowe produkty dla producentów i dystrybutorów w całej Ameryce Północnej

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik