lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

Podczas pracy zimą zatrzymaj ciepło blisko ciała
Data dodania: 15.01.18

Gdy na zewnątrz zima, warto zaopatrzyć się w ciepłą bluzę z dzianiny, która ochroni przed chłodem podczas wielogodzinnej pracy. W tej roli doskonale sprawdzą się wygodne i funkcjonalne pulowery od Snickers Workwear, zaprojektowane jako druga warstwa zestawu odzieży profesjonalistów i rzemieślników, pracujących na powietrzu.

 

Zadaniem drugiej warstwy ubrań roboczych, dedykowanych profesjonalistom do użytkowania zimą, jest izolacja i zatrzymanie ciepła przy ciele. Profesjonalna odzież, wykonana z wysokiej jakości tkanin - naturalnych lub innowacyjnych materiałów syntetycznych - zapewnia doskonałą izolację i wentylację, gwarantując komfort cieplny i uczucie suchości.

 

20180101Snickers Workwear pulower MicroFleece XTR 9435

 


Komfort czystej wełny
W okresie, gdy na zewnątrz królują niskie temperatury w roli drugiej warstwy doskonale sprawdzi się zaprojektowany przez Snickers Workwear pulower wełniany (2905). Miękki i wygodny sweter, wykonany z naturalnie oddychającej czystej wełny, zapewnia komfortowe ciepło w niskich temperaturach. Naturalnie oddychająca tkanina skutecznie pochłania wilgoć i ogrzewa nawet przy zawilgoceniu.

 

20180101Snickers Workwear pulower wełniany 2905 szary

 

Zaawansowany materiał zachowuje przy tym zwiększoną odporność na wchłanianie zapachów, co sprawia, że może być noszony nawet przez dłuższy czas bez prania. Umieszczony w górnej części krótki zamek pozwala na łatwą regulację wentylacji. Pulower posiada praktyczne poliamidowe wzmocnienia na łokciach, zabezpieczające przed rozerwaniem czy przetarciem. Mankiety z otworami na kciuki dodatkowo pozwalają zabezpieczyć przedramiona przed wnikaniem zimna, a zarazem ułatwiają nakładanie kurtki. Model dostępny w modnych kolorach: szarym, antracytowym i navy w rozmiarach XS - XXL. Cena ok. 315 zł netto.

 

20180101Snickers Workwear pulower MicroFleece XTR 9435 kolor petrol

 


Wentylacja i ochrona przed wiatrem

W warunkach ciężkiej pracy zimą, oprócz utrzymania ciepła istotna jest także właściwa wentylacja oraz łatwe dopasowanie odzieży do aktualnie panujących warunków na zewnątrz lub w pomieszczeniu. Wygodnym rozwiązaniem od Snickers Workwear jest pulower Micro Fleece XTR 9435, który w zależności od potrzeby może też stanowić także okrycie wierzchnie. Wykonany jest z innowacyjnej tkaniny (92% poliester z cząsteczkami węgla bambusowego, 8% elastan, 285 g/m²), która szybko wysycha i neutralizuje zapachy.

 

Optymalną wentylację gwarantuje umieszczony od strony wewnętrznej mikro polar oraz siatkowe wstawki pod pachami. Model wyróżnia sportowy, dopasowany do ciała fason z wysokim kołnierzem, zapewniającym dodatkową ochronę przed wiatrem. Modny styl podkreśla funkcjonalna kieszeń na suwak, umieszczona na rękawie, która pozwala zmieścić niezbędne lekkie drobiazgi. Dostępny w kolorze czarnym oraz petrol. Cena ok 319 zł netto.

 

20180101Snickers Workwear pulower wełniany 2905 antracyt