Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Radosław Borkowski – Osobowość Branży Builder Awards 2017
Data dodania: 25.01.18

Już po raz kolejny Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska i członek zarządu oddziału Polski i Europy Wschodniej Somfy, otrzymał nagrodę „Osobowość Branży 2017” i certyfikat „Budowlana Firma Roku 2017”, przyznawane przez redakcję miesięcznika „Builder”. To przypieczętowanie sukcesu wyników Somfy Polska jako lidera branży automatyki i rozwiązań inteligentnych w ubiegłym roku, a także uwieńczenie blisko 17 lat pracy Borkowskiego dla Somfy.

 

201180110somfy Osobowosc Roku

 


Wyróżnienia są efektem działań zapoczątkowanych w ubiegłym roku na rzecz nowego kierunku rozwoju firmy Somfy Polska. Spółka do tej pory zorientowana na współpracę z klientami biznesowymi, otwiera się na potrzeby klienta indywidualnego.


„Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii Somfy proponuje rozwiązania smart, dzięki którym domy są jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe oraz dostosowane do stylu życia i upodobań mieszkańców. Naszą filozofią jest również, aby rozwiązania były dostępne dla każdego.

 

Ułatwiamy życie, patrząc całościowo na potrzeby konsumentów, od momentu projektu, poprzez wyposażenie domu czy mieszkania w urządzenia inteligentne, aż po ich bezawaryjne działanie. Krokiem do jeszcze lepszej komunikacji z naszymi klientami jest uruchomienie programu Lead Managemet, do profesjonalnej obsługi zapytań oraz nowe usługi serwisowe, dopasowane do potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych.

 

201180110somfy Radoslaw Borkowski  Somfy

 

W ramach programu współpracujemy i polecamy najlepszych, najbardziej zaufanych instalatorów, podkreślając znaczenie naszych partnerów biznesowych w dostarczaniu klientom jak najlepszych rozwiązań” - mówi Radosław Borkowski.
Kluczową rolę w rozwijaniu wiedzy i doświadczenia klientów końcowych pełnić będzie experience centre Happy Home Somfy, wyposażone w najnowocześniejsze technologie i smart rozwiązania. Każdy odwiedzający będzie mógł doświadczyć zalet i korzyści produktów inteligentnych Somfy. Inauguracja Happy Home Somfy zaplanowana jest na maj 2018 r.

 


Radosław Borkowski jest związany z firmą Somfy od 2001 roku. Skutecznie zarządza oddziałem polskim uzyskując z roku na rok ciągłe, dwucyfrowe wzrosty. W portfolio firmy znajdują się również produkty innych marek grupy Somfy, m.in. Simu czy ASA. Dzisiaj Somfy Polska jest w europejskiej czołówce grupy, po Francji i Niemczech. W latach 2015 - 2017 realizował misję rozwoju rynków Litwy, Łotwy, Estonii i Ukrainy, doprowadzając do wykrystalizowania się samodzielnego oddziału Somfy w tej części Europy.

 

 

Somfy Polska w ramach strategii rozwoju pod kierownictwem Radosława Borkowskiego realizuje wiele projektów co-brandingowych z czołowymi markami branży budowlanej, wprowadzając kulturę synergii biznesu. Borkowski jest również współzałożycielem i wiceprezesem Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki, interdyscyplinarnej platformy współpracy na rzecz poprawy stanowienia i wdrażania prawa w obszarze budownictwa. Stowarzyszenie działa również w zakresie skutecznego wykorzystania zachodzących zmian rozwojowych w dziedzinie energooszczędności oraz rozwiązań innowacyjnych, a także poszanowania zasad zrównoważonego rozwoju.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik