Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 02 ss okladka

20181120-V1B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

banner konferencja 04 2019  

  

 lisec SS FastLAne

 

 Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

Oknoplast Running Team w 6. Biegu Wielkich Serc dla WOŚP
Data dodania: 25.01.18

W niedzielę 14 stycznia br. odbył się kolejny Bieg Wielkich Serc w Krakowie, organizowany na rzecz tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku inicjatywę wsparła liczna, bo aż 17-osobowa grupa biegaczy z Oknoplast Running Team.

 

20180119oknoplast

 

Grupa Oknoplast po raz kolejny zaangażowała się w zbiórkę na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pracownicy firmy zdecydowali się na udział w 6. Biegu Wielkich Serc, który miał miejsce w Krakowie. Na linii startowej stanęło łącznie 915 chętnych, w tym 17 osób pod szyldem Oknoplast Running Team. Uczestnicy akcji wybiegali w sumie aż 31 101,03 zł dla Fundacji WOŚP. Celem tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych.

– Jesteśmy bardzo dumni z naszych pracowników, którzy z własnej inicjatywy zdecydowali się wesprzeć tak szczytny cel jak zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy Oknoplast. – Mimo chłodu, który dawał się we znaki, wszyscy nasi biegacze poradzili sobie na medal. Co więcej, Oknoplast Running Team może pochwalić się zajęciem 5. miejsca w klasyfikacji najszybszych drużyn na 29 zgłoszone oraz 4. miejscem w kategorii najliczniejszego klubu na 203 zgłoszone.

Grupa Oknoplast gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Grupa Oknoplast od wielu lat angażuje się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, poza wzięciem udziału w 6. Biegu Wielkich Serc, firma wsparła Fundację także darowizną, jak również przekazała na aukcje charytatywne legendarną koszulkę znanej włoskiej drużyny piłkarskiej Inter Mediolan oraz szalik słynnego francuskiego klubu Olympique Lyon. Szczególną inicjatywą wykazał się również partner handlowy przedsiębiorstwa – Bartosz Wołoszyk z Horyzont-Oknoplast, który wylicytował 4 godziny pracy prezydenta Starogardu Gdańskiego Janusza Stankowiaka. Dzięki temu Pan Prezydent będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli – pracując w biurze firmy i sprzedając okna Grupy Oknoplast.

– Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że wszyscy pracownicy naszej firmy, jak również partnerzy handlowi są zaangażowani w zbiórkę na rzecz WOŚP – dodaje Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy Oknoplast. – Jako Grupa Oknoplast przeznaczyliśmy na licytacje wyjątkowe sportowe gadżety, tj. koszulkę Interu Mediolan oraz szalik Olympique Lyon. Partnerzy handlowi Oknoplast we własnym zakresie także grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przykładem tego jest OKNED-Partner Handlowy Oknoplast, który na aukcji oferuje skok ze spadochronu wraz z realizacją relacji filmowej. Mam nadzieję, że wszystkie aukcje okażą się dużym sukcesem, a zebrana w nich kwota znacząco zasili tegoroczną zbiórkę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał zbiórki WOŚP odbywa się co roku w drugą niedzielę stycznia. W wydarzeniu bierze udział 1700 sztabów w Polsce i na całym świecie oraz 120 tys. wolontariuszy wspierających Fundację w organizacji całej akcji, a wielu z nich gra z Orkiestrą już od lat.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik