Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Design 4 Senses - unikatowe produkty na BUDMA
Data dodania: 29.01.18

20180112budma 1a

Unikatowe, nieszablonowe rozwiązania, niecodzienny design, perfekcyjna forma i faktura – każdego dnia w naszej pracy poszukujemy materiałów, które wyniosą nasze projekty na wyższy poziom i spełnią, a nawet przekroczą oczekiwania naszych klientów. To również dzięki topowym produktom i rozwiązaniom technologicznym, nasze prace mają szansę wybić się spośród otaczającej nas architektury, zostać dostrzeżone i docenione zarówno przez środowisko architektów, ale przede wszystkim przez postronnego obserwatora.

 

Gdzie szukać takich produktów, skąd pozyskać informacje o ich szczególnych właściwościach i możliwościach dopasowania ich do potrzeb naszego projektu? Odpowiedź znajdziemy np. podczas zbliżających się targów budownictwa i architektury BUDMA, w trakcie których funkcjonować będzie specjalna strefa pokazowa Design 4 Senses. Strefa będzie miała za zadanie wprowadzić targowych gości w niecodzienny świat pełen zmysłowych doznań.


Design 4 Senses znajdzie się w centralnej części targów budowlanych BUDMA – obok niej nikt nie przejdzie obojętnie! To tutaj architekci, projektanci, inwestorzy, wszyscy Goście BUDMY znajdą ogromną dawkę inspiracji i wiedzy.

 

Design 4 Senses zaprezentuje unikatowe, ekskluzywne propozycje produktowe takich marek jak m.in. Alusky, Fakro, Hörmann, czy również Schody Marchewka. Jednym słowem strefa Design 4 Senses to idealne miejsce do prezentacji produktów z najwyższej półki, warto zatem znaleźć się w gronie topowych marek i przedstawić swoja ofertę w tej wyróżnionej przestrzeni targów BUDMA.


To właśnie w obszarze strefy Design 4 Senses będziemy mieli możliwość poznania niezwykłych właściwości prezentowanych produktów, zaawansowanej technologii, ale także doskonałej formy i nieszablonowego designu, które spełnią najwyższe wymagania każdego projektu.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik