Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 07 okladka

 

       7-8/2019

 

20190444Swiat-Szkla-V4B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

EKO-OKNA S.A. podnoszą kompetencje kierowników i brygadzistów – firma realizuje projekt Akademia Menadżera
Data dodania: 22.02.18

- Dążymy do tego, żeby kierownicy i brygadziści jak najswobodniej, i jak najczęściej korzystali z umiejętności, które są w ich zasięgu ręki - powiedział Sebastian Przewosnik, Dyrektor ds. Produkcji w EKO-OKNA S.A. Obecnie w firmie realizowany jest projekt Akademia Menadżera, prowadzony przez firmę Altkom Akademia. Do kwietnia br. kierownicy i brygadziści, w ramach projektu szkoleniowego, pogłębią swoją wiedzę m.in. na temat zarządzania zespołem produkcyjnym, komunikacji z nim oraz budowania autorytetu.

 

20180202Akademia Menadzera 16


Obchodząca w tym roku 20-lecie działalności firma EKO-OKNA S.A. od początku istnienia stawia na ciągły rozwój, realizację nowych celów oraz pozyskiwanie coraz to nowych klientów i rynków. By firma działała bez zarzutu, a zamówienia gotowe były na czas wymagana jest m.in. współpraca i bardzo dobra komunikacja między kierownikami/brygadzistami a pracownikami produkcyjnymi. Dlatego też, by podnieść kwalifikacje osób na stanowiskach kierowniczych spółka rozpoczęła trzymiesięczny projekt szkoleniowy dedykowany właśnie nim.

 

20180202Akademia Menadzera 19

 

Akademia Menadżera to duży projekt szkoleniowy, który potrwa do kwietnia br. W jego trakcie, trenerki firmy Altkom Akademia pokażą kierownikom i brygadzistom jak efektywnie zarządzać i porozumiewać się z zespołem oraz jak zbudować własny autorytet. Program prowadzony będzie dwiema ścieżkami. Pierwsza obejmuje zajęcia w których udział biorą zarówno kierownicy, jak i brygadziści. Kolejna prowadzona będzie dla każdej z tych grup indywidualnie.

 

20180202Akademia Menadzera 64

 

Jak zaznacza Małgorzata Świerkosz - Hołysz jedna z trenerek firmy Altkom Akademia, aby zakład działał na 100 proc. muszą panować bardzo dobre relacje między pracownikami, a szefami. - Obecnie mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy. W rezultacie, rolą każdej organizacji jest, aby kandydatów zrekrutować, a następnie utrzymać ich, już jako pracowników.

 

Firma EKO-OKNA S.A rozwija się w bardzo szybkim tempie, czego rezultatem jest zwiększanie liczby osób zatrudnionych. Nasza Akademia ma na celu pokazać menadżerom jakie narzędzia mogą zastosować żeby wpłynąć na swoich podwładnych, czyli budować w nich świadomość, rozwijać kompetencje stricte pracownicze, ale także zaangażowanie względem zakładu.

 

20180202Akademia Menadzera 67

 

Wszystko po to, by chcieli zostać w firmie oraz by wiedzieli, że przedsiębiorstwo może zbudować im ciekawą ścieżkę kariery zawodowej – wyjaśniła Małgorzata Świerkosz – Hołysz, trenerka firmy Altkom Akademia.

 

- Już po pierwszych zajęciach widzimy, że osoby na stanowiskach kierowniczych w firmie posiadają niezbędne kompetencje do sprawowania swojej funkcji. My natomiast jako trenerki, w ramach szkolenia będziemy ich wiedzę na temat zarządzania pracownikami pogłębiać. Korzyść z tego typu przedsięwzięć jest podwójna. Chcemy, aby szefowie pracowali jeszcze lepiej i wykorzystywali swój autorytet oraz by rozwijali swoje umiejętności. Ich kompetencje się podnoszą co wpływa na działanie całego przedsiębiorstwa - dodała Małgorzata Świerkosz – Hołysz.

 

20180202Akademia Menadzera 71

 

EKO-OKNA S.A. od lat oferują swoim pracownikom bogaty pakiet szkoleń dających możliwość rozwoju. - Mamy świadomość, że aby sprostać wymaganiom klientów, działanie firmy musi odbywać się na najwyższym poziomie. Niezbędne w tym wypadku jest zwiększanie umiejętności naszych pracowników. Kursy i szkolenia to niektóre działania rozwojowe, jakie proponujemy osobom u nas zatrudnionym.

 

Chcemy być coraz lepsi w tym co robimy, dlatego też zdecydowaliśmy się na Akademię Menadżera. Dążymy do tego, żeby kierownicy i brygadziści jak najswobodniej, i jak najczęściej korzystali ze swoich umiejętności dotyczących zarządzania pracownikami produkcyjnymi. Od tego zależy płynność pracy całego przedsiębiorstwa.

 

20180202Akademia Menadzera 97

 

Mamy coraz więcej klientów, a co za tym idzie większą liczbę zamówień. W związku z czym nie możemy pozwalać sobie na opóźnienia. Zwiększanie umiejętności naszych pracowników to jeden z naszych celów, który staramy się regularnie wprowadzać w życie - podsumował na koniec Sebastian Przewosnik, Dyrektor ds. Produkcji w EKO-OKNA S.A.

***
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / Adventure Media
Autor zdjęcia: MAGDALENA MATUSIK / Adventure Media

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik