lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

ALURON zaprasza na stoisko w Norymbergii
Data dodania: 16.03.18

Po raz 6 ALURON zaprezentuje swoje produkty na targach Fensterbau, wśród ważnych europejskich konkurentów i producentów stolarki.

 

 20180303sluron11

Zgodnie z jego wielosystemową ofertą nie zabraknie nowości w segmentach: PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz systemów do drzwi i okien drewnianych (takich jak: parapety, okapniki, progi). Dlatego mówimy o ALU MULISYSTEMOWOŚCI. Ponadto ALURON jest jedynym producentem w Polsce, który posiada systemy aluminiowe do wyżej wymienianych segmentów stolarki.

 

 20180303aluronSLIDER AS AD stopka 600x250

Nowość! System AS AD.

 


Jedną z nowości prezentowanych na targach Fensterbau Frontalne będzie nowy system aluminiowych drzwi automatycznych AS AD
o ponadprzeciętnej na rynku estetyce i designie.

 

System AS AD to nowoczesny system przeznaczony do konstruowania najwyższej klasy drzwi przesuwanych automatycznie oraz ręcznie. Podstawę systemu stanowią kształtowniki aluminiowe z przekładką termiczną zapewniającą, wraz z innymi elementami, doskonałą izolacyjność termiczną całej konstrukcji.

 

20180303ALURON AS AD b

 

 

Podstawowe warianty systemu AS AD:
- zabudowa witryn AS 75AD – część przesuwna AS 75AD,
- zabudowa witryn AS 75AD – część przesuwna AS 52AD,
- zabudowa witryn ACS 50AD – część przesuwna ACS 50AD

 

 

(R)ewolucyjna estetyka
System drzwi automatycznych AS AD to połączenie wymagań technicznych z autorskim spojrzeniem na estetykę i design. Poza spełnieniem podstawowych wymagań dla tego typu konstrukcji ALURON proponuje zastosowanie wariantu z okładzinami szklanymi oraz wąskie połączenie skrzydeł – najmniejsza widoczna szerokość na rynku.

 

(R)ewolucyjne bezpieczeństwo
System AS AD został zaprojektowany w sposób zapewniający spełnienie wymagań normy PN EN 16005 w zakresie uniknięcia ścinania, wciągnięcia oraz przycięcia palców. Nie ogranicza to w żaden sposób wariantowości możliwych do wykonania schematów konstrukcji – dostępny montaż drzwi AS AD jako niezależnej konstrukcji, skrzydła montowane na ścianie czy też w fasadzie słupowo-ryglowej.

 

(R)ewolucyjny produkt
Innowacyjne labiryntowe uszczelnienie zapobiega utracie ciepła i przedmuchom. Do wyboru pozostają również 2 typowe warianty uszczelnienia- szczotka oraz uszczelka. Dolne prowadzenie skrzydeł może odbywać się za pomocą punktowego prowadzenia z progiem opadającym , jak również przy zastosowaniu prowadzenia liniowego. System pozwala na współpracę ze wszystkimi dostępnymi na rynku napędami automatycznymi, a akcesoria systemowe ułatwiają prawidłowe zawieszenie skrzydła oraz duży zakres regulacji położenia skrzydła góra-dół.

 

20180303sluron11cc

 

20180303sluron11dd


Rys. AS AD-75

 

„Informujemy, że wraz z najnowszą aktualizacją programu AluronCad dostępny w programie będzie wariant systemu AS AD „Zabudowa witryn AS 75AD – część przesuwna AS 75AD”. „

 

 

 

01 chik
01 chik