Aktualne wydanie

SS-09-2018-okladka

20180813-BANNER-160X600-V1-PL-GLASSTECEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

 

25575923 

  

480x100px RFT18 engl

 

abs banner 480x120 English

 

glass2018 480x120  

 lisec SS FastLAne

 

20180817doe12 baner-480-100

 

 

 

Polski biznes ma się doskonale. Ogłoszono nominacje do Godła „Teraz Polska”
Data dodania: 27.04.18

 W poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku w Hotelu Gromada w Warszawie ogłoszone zostały nominacje w 28. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Produkty, usługi, innowacje i gminy, które w tym roku zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zaprezentowały się Kapitule „Teraz Polska” podczas corocznej wystawy.– Od kilku lat poziom konkursu “Teraz Polska” jest zdumiewająco wysoki. Wciąż przybywa firm, które uzyskują najwyższe oceny od ekspertów. To najlepsze świadectwo dla polskiej gospodarki, polskiej jakości i polskich możliwości. Polski biznes ma się doskonale, a my – Polacy – mamy z czego być dumni, mamy czym się chwalić. Grono tegorocznych nominowanych jest tego najlepszym dowodem – mówił Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, podczas konferencji prasowej.

 

 

201804333 Teraz Polska kamil broszko

 Spośród wszystkich pozytywnie zaopiniowanych zgłoszeń Kolegium Ekspertów wyłoniło listę:
- 26 produktów,
- 21 usług,
- 3 innowacji,
- 6 gmin
nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego w tegorocznej edycji konkursu „Teraz Polska”.

 - Niezmiennie największe zainteresowanie konkursem zauważamy wśród firm z branży spożywczej. W tym roku zgłoszone zostały także produkty i usługi medyczne, farmaceutyczne, budowlane, finansowe i energetyczne – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor konkursu "Teraz Polska". – Tegoroczna edycja konkursu „Teraz Polska” przyniosła również zgłoszenia tak modnych rozwiązań jak inteligentne domy, czy bezzałogowe statki latające. Ponadto cieszy nas fakt, że tym razem w konkursie wzięło udział kilka naprawdę dużych i cenionych na polskim rynku marek - dodaje.

 Wśród nominowanych do Godła „Teraz Polska” znajdziemy m.in. Cydr Lubelski, zaawansowane technologicznie elementy systemu smart home, Sanatorium Uzdrowiskowe „Przy Tężni”, usługi medyczne świadczone m.in. przez Grupę LUX MED czy usługi telekomunikacyjne. Po raz pierwszy o Godło „Teraz Polska” ubiega się bezzałogowy statek latający.

 

Wśród tegorocznych nominowanych znalazły się także największe polskie przedsiębiorstwa jak POLPHARMA, MLEKOVITA, TAURON POLSKA ENERGIA, PKN ORLEN, PKO TFI czy LOTOS Oil. Wśród najciekawszych nominowanych produktów warto wymienić ręcznie tworzone książki kolekcjonerskie, wydawane przez Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley, które znajdują się w bibliotekach na całym świecie, a zamawiane były m.in. dla Jana Pawła II, Benedykta XVI, głów koronowanych i przywódców różnych państw.

 Konkurs „Teraz Polska” od blisko 30 lat niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem firm, które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług. Tym potwierdzeniem jest biało-czerwone Godło „Teraz Polska”, które stało się dla Polaków symbolem najwyższej jakości i polskiego pochodzenia produktu.- Cieszymy się z nominacji do nagrody „Teraz Polska”. Zdecydowaliśmy się na wzięcie udziału w konkursie, gdyż pozwala on wskazać na polskim rynku produkty i usługi, które odznaczają się szczególnie wysoką jakością – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED. – Jako lider prywatnej opieki medycznej w Polsce bierzemy współodpowiedzialność za zdrowie Polaków i chcemy zwiększyć szanse polskich pacjentów onkologicznych na powrót do normalnego życia. Możemy to zrobić, poprawiając dostęp do diagnostyki i leczenia, dlatego Grupa LUX MED rozwija model skoordynowanej, kompleksowej opieki onkologicznej – dodaje.

 

- Godło "Teraz Polska" to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych na polskim rynku - mówi Marcin Sowa, Prezes POLOmarket. - POLOmarket jest stworzoną od podstaw firmą ze stuprocentowo polskim kapitałem. Od ponad 20 lat konsekwentnie budujemy pozycję największej polskiej sieci supermarketów na niezmiernie konkurencyjnym rynku zdominowanym przez zagraniczne firmy. Dlatego w tym roku postanowiliśmy zawalczyć o nominację w kategoriach Usługa i Produkt. Uważamy, że jakość, którą dostarczamy od ponad 20 lat, zarówno jeśli chodzi o obsługę klienta, sprzedaż, jak i promowanie polskich produktów, zasługuje na takie wyróżnienie - kończy.Nominowani zaprezentowali się Kapitule „Teraz Polska” podczas wystawy w Hotelu Gromada w Warszawie. Następnie jury składające się z 25 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera w drodze głosowania wybrało zwycięzców tegorocznej edycji konkursu.Laureatów XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska” poznamy podczas uroczystej gali wręczenia statuetek 18 czerwca 2018 r. w Teatrze Wielkim.

Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie www.terazpolska.pl

 

 

 

01 chik
01 chik