heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

banner konferencja 04 2019  

  

 lisec SS FastLAne

 

 Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

Nowości firmy OKNOPLAST
Data dodania: 26.06.18

Inteligentne Okno
Inteligentne Okno to okno przyszłości, które daje możliwość oglądania ulubionego filmu, przeszukiwania internetu, korzystania z komunikatorów (w tym Skype’a), a nawet prowadzenia prezentacji dla klientów na powierzchni przeszklenia. Inteligentne Okno wyposażone jest w matrycę LCD typu transparent z integrowanym panelem dotykowym. W ten sposób możemy wyświetlać na szybie wszelkiego rodzaju obrazy, np. filmy, strony internetowe, prezentacje, aplikacje itd., oraz zarządzać nimi łatwo i wygodnie, jak na urządzeniu dotykowym.

20180611oknoplast 11a Smart Home OKNOPLAST
Grupa OKNOPLAST wprowadziła do sprzedaży rozwiązania smart home umożliwiające sterowanie drzwiami, oknami i roletami za pomocą aplikacji na mobilnym urządzeniu, pilota lub włączników montowanych na ścianie. W ten sposób możemy jednym przyciskiem w telefonie wpuścić kogoś do mieszkania, gdy jesteśmy w pracy, czy zamknąć okna w domu, kiedy zbliża się burza, a my na przykład właśnie robimy zakupy w pobliskim sklepie. Warto także zwrócić uwagę, że obsługa domu oparta na aplikacji daje ogromne możliwości poszerzania tego typu rozwiązania o sterowanie kolejnymi sprzętami w gospodarstwie domowym.

20180611oknoplast 11b

 

Smart Voice OKNOPLAST
Firma jako pierwsza na świecie zaoferowała przełomowe na rynku rozwiązanie sterowania oknami, drzwiami zewnętrznymi i drzwiami tarasowymi za pomocą głosu. Dla użytkownika system jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy odpowiednia aplikacja oraz skonfigurowana centrala sytemu. Kolejny krok to użycie konkretnych komend głosowych, na które reaguje inteligentne rozwiązanie. Voice OKNOPLAST można zastosować w oknach, drzwiach zewnętrznych, roletach czy drzwiach tarasowych. Co bardzo istotne, rozwiązania głosowe są wygodne i poprawiają komfort codziennego funkcjonowania. Zaletą jest także fakt, że w przyszłości warianty będzie można rozbudowywać o kolejne elementy inteligentnego domu.

 20180611oknoplast 11c

 

Okno Lunar
Lunar to okno nowej generacji, które wyznacza trendy designu i estetyki w całej branży. Dominacja szkła to stwierdzenie, które najlepiej charakteryzuje nowy produkt. Prócz wyjątkowych walorów estetycznych, wyrób posiada także bardzo dobre parametry. Dzięki temu model LUNAR łączy dwie najważniejsze cechy okna – jego praktyczne zastosowanie rozumiane jako właściwości oraz design. Współczynnik przenikania ciepła Uw może osiągnąć wartość nawet 0,77 W/(m²K) dla okna referencyjnego, a więc można stosować je w domach pasywnych. W standardzie Grupa OKNOPLAST oferuje także zewnętrzne nakładki aluminiowe oraz szybę ze stepem, co sprawia, że profil skrzydła jest niewidoczny. Wpływa to też znacznie na zwiększoną estetykę okna.

20180611oknoplast 11d

 

20180611oknoplast 11e

 

 

 

 

Wszystkie innowacyjne produkty Grupy OKNOPLAST są dostępne w nowo otwartym showroomie firmy w Ochmanowie pod Krakowem.

 

 

 

 

01 chik
01 chik