FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

 baner mochnik colorimo 750X100

 

lisec SS FastLAne

 

baner-2-krzywe

 

 

 

Nowe rozwiązania BOTTERO
Data dodania: 12.12.08
      Targi branżowe Glasstec 2008 były okazją dla firmy Bottero Group dla zaprezentowania nowych rozwiązań zarówno w dziedzinie cięcia szkła, jak i szlifowania. Nowe rozwiązania konstrukcji stołu do cięcia szkła umożliwiają osiąganie prędkości 200 m/min w trakcie cięcia i szlifowania szkła typu Low-E.

BOTTERO wprowadziło również opatentowany system mechanicznego zabezpieczenia operatora przy tak dużych prędkościach. Klienci bardzo chwalili pomysł łatwej wymiany głowicy do szkła float na taką samą wyposażoną w opcję szlifowania szkła, bez konieczności kupna nowej maszyny.

     W dziedzinie szlifowania zainteresowanie wzbudzała nowość zamontowana w szlifierkach prostoliniowych pionowych – opcja zatępiania naroży. Wielogłowicowa wiertarka ustawiona w linii z dwustronną szlifierką do płaskiej krawędzi prezentowała  szybkie wykonanie drzwi z wyfrezowanymi otworami pod zawiasy i klamki. BIMATECH, firma należąca do BOTTERO Group, przygotowała na targi nowe, pięcioosiowe centrum Power Center.

     Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na odwiedzenie naszego stoiska, mając nadzieję, że przysłuży się to do dalszego rozwoju naszej współpracy.

Ryszard i Małgorzata Kowalczyk
LUSPOL