Aktualne wydanie

2019 07 okladka

 

       7-8/2019

 

20190444Swiat-Szkla-V4B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

W służbie komfortu i skuteczności
Data dodania: 14.05.19

Każdy właściciel auta przyzna, że posiadanie własnego garażu to wielkie udogodnienie. Pewna ochrona i bezpieczeństwo pojazdu zabezpieczonego pancerną brama garażową, to coś co pozwala spokojniej zasnąć, bez zmartwień związanych z kradzieżą lub uszkodzeniem.

 

20190449 bft W sluzbie komfortu i skutecznosci foto 1a

 


Jeszcze większym usprawnieniem jest wyposażenie masywnej bramy w asystenta, który otworzy ją za nas. Lokaj dostępny na pstryknięcie palca, to teraz luksus nie tylko dla wybranych. Współczesny rozwój automatyzacji spowodował, że zamontowanie siłownika wykonującego tę prostą czynność za nas jest teraz na wyciągnięcie ręki.

 


Na pstryknięcie palca
Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze wartości, którymi kierujemy się przy wyborze większości służących nam urządzeń automatycznych. Producenci dostrzegając, co liczy się dla konsumenta, skupiają się na rozwijaniu technologii, które zadbają o ich ochronę i komfort użytkowania. Jednym z takich rozwiązań jest system U-CONTROL opracowany przez producenta systemów automatyzacji do bram BFT.

 

– Dostrzegamy, że dzisiejszy użytkownik oczekuje pełnej kontroli w zasięgu dłoni zawsze i wszędzie. Nasz system pozwala na bezpieczne sterowanie automatyką domową za pomocą smartfona lub tableta z dowolnego miejsca – wyjaśnia Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska.

 


Dyskretna pomoc
Dobry kamerdyner to nie tylko taki, który jest gotów służyć zawsze i wszędzie. Powinien być również dyskretny i wręcz „niewidzialny”. Dlatego też estetyczny wygląd, kompaktowy kształt i niezawodna technologia, to idealny zestaw cech opisujących automatykę, która nie rzucając się w oczy wykonuje swoje zadanie. – Dobrym przykładem jest TIZIANO, siłownik o grubości zaledwie 13 cm i mocy uciągu do 60kg, który da sobie radę w każdych warunkach architektonicznych – dodaje Andrzej Trojanowski.

 

Napęd TIZIANO przeznaczony jest dla częstotliwości 20 cykli na dobę, tak więc wpisuje się w tryb pracy przeciętnego garażu przy domu jednorodzinnym. Siłownik posiada zintegrowaną centralę sterującą VENERE, która umożliwia obsługę jednego siłownika elektromechanicznego, zasilanego napięciem 24 V DC o mocy do 300 W. Ponadto, dzięki niewielkim rozmiarom nie zakłóca estetyki pomieszczenia czy drzwi, równocześnie pozostając niezauważonym służy użytkownikowi.

 


Doskonały duet
Odpowiednio dobrane środki zabezpieczające nasz pojazd, takie jak brama czy jej automatyka będą służyć przez wiele lat. Warto dobrze zastanowić się nad ich wyborem, skupiając się nie tylko na parametrach oferowanych produktów, ale również na doświadczeniu i renomie producentów. Na rynku takich firm jest wiele. Postępujący proces automatyzacji oraz stale rosnące oczekiwania konsumentów wpływają na nieprzerwaną walkę producentów w oferowaniu coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób na sprostanie wymaganiom rynku, niż współpraca dwóch autorytetów w swoich branżach. –

 

Taka kooperacja niesie korzyści przede wszystkim klientom. Dostarczanie im nowej jakości i uzupełniającej się funkcjonalności kompatybilnych produktów to dla nas bardzo ważne. Tym bardziej cieszymy się na współpracę od kilku lat z marką GERDA, producentem bram garażowych, z którymi nasze siłowniki, takie jak wspomniany TIZIANO, pracują doskonale – komentuje Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT.


- Taka współpraca przynosi owocne efekty, które wielu naszym Klientom służą podczas zmagań z codziennością. Traktujemy ją jako niepowtarzalną okazję, by wspólnymi siłami wraz z firmą BFT Polska tworzyć jeszcze lepsze projekty dla milionom użytkowników – dodaje Robert Witerski, Kierownik ds. Produktu w Dziale Bram w firmie Gerda

 


Krok ku przyszłości
Połączenie wyspecjalizowanej wiedzy oraz doświadczeń dwóch różnych producentów, ułatwia stworzenie niepowtarzalnych produktów, których powstanie byłoby często niemożliwe bez wspólnego wkładu i zaangażowania. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorstwa coraz chętniej zmierzając ku rozwojowi, nawiązując współpracę z innymi producentami elementów kompatybilnych z ich produktem. Taka synergia sprzyja pozyskaniu wiedzy i informacji, co przekłada się na wzrost konkurencyjności oraz rozwój technologii połączonych ze sobą podmiotów.
Za kontakty z mediami odpowiada:

 

 

 

01 chik
01 chik