Newsletter

Login FormAktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Szlifierki dwukrawędziowe BAVELLONI VX PowerEdge do krawędzi płaskiej z fazkami
Data dodania: 04.08.10
Wybitną rolę w szerokiej gamie produktów ze znakiem firmowym Bavelloni pełnią szlifierki dwukrawędziowe. Kompletna rodzina maszyn składa się ze szlifierek pracujących na tarczach garnkowych i szerokiej gamy maszyn pomocniczych, takich jak urządzenia załadowcze, stoły transferowe proste i kątowe itp. Maszyny spełniają wymaganie zarówno małych zakładów, jak i wielkich producentów poszukujących całkowicie automatycznych i wydajnych linii.  W celu zredukowania czasu ustawiania maszyny seria PowerEdge opcjonalnie wyposażona jest w listwy podporowe do szkła o dużych formatach.

Image

Power Edge może być wyposażony w jedną, dwie lub maksymalnie trzy listwy w zależności od wymiarów maszyny. Listwy te są sterowane i automatycznie pozycjonowane przez jednostkę sterującą. Opatentowany system „dźwigni” pozwala na automatyczne schowanie listew podporowych z płaszczyzny roboczej maszyny, umożliwiając obróbkę detali o minimalnych wymiarach.

Szlifierki dwukrawędziowe serii VXPowerEdge koncentrują konstrukcyjnie 3 fundamentalne cechy: wysoką wydajność, niezawodność, łatwość użytkowania. Linie szlifierek Bavelloni VX PowerEdge w wersji standardowej i wersjach projektowanych według specyficznych wymagań klienta produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i stanowią punkty referencyjne dla całego sektora.

Szlifierki, które urodziły się w celu zaspokojenia potrzeb przemysłu meblarskiego siłą rzeczy miały ograniczone wymiary. W efekcie zmiany strategicznych celów firmy i związanym z tym silnym wejściem na rynek obróbki szkła architektonicznego rodzina produkowanych maszyn powiększyła się o obrabiarki wielkoformatowe umożliwiające obróbkę szkła z miękkimi powłokami Low-E. Aktualnie Bavelloni oferuje szlifierki umożliwiające obróbkę tafli o maksymalnych wymiarach 3,300 x 7,200 mm.