Aktualne wydanie

ss 11 2018 okladka

Swiat-Szkla-V1B-BANNER-160x600-PL-BAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

 

konferencja 2018 banner

 

 lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

 

Szlifierki dwukrawędziowe BAVELLONI VX PowerEdge do krawędzi płaskiej z fazkami
Data dodania: 04.08.10
Wybitną rolę w szerokiej gamie produktów ze znakiem firmowym Bavelloni pełnią szlifierki dwukrawędziowe. Kompletna rodzina maszyn składa się ze szlifierek pracujących na tarczach garnkowych i szerokiej gamy maszyn pomocniczych, takich jak urządzenia załadowcze, stoły transferowe proste i kątowe itp. Maszyny spełniają wymaganie zarówno małych zakładów, jak i wielkich producentów poszukujących całkowicie automatycznych i wydajnych linii.  W celu zredukowania czasu ustawiania maszyny seria PowerEdge opcjonalnie wyposażona jest w listwy podporowe do szkła o dużych formatach.

Image

Power Edge może być wyposażony w jedną, dwie lub maksymalnie trzy listwy w zależności od wymiarów maszyny. Listwy te są sterowane i automatycznie pozycjonowane przez jednostkę sterującą. Opatentowany system „dźwigni” pozwala na automatyczne schowanie listew podporowych z płaszczyzny roboczej maszyny, umożliwiając obróbkę detali o minimalnych wymiarach.

Szlifierki dwukrawędziowe serii VXPowerEdge koncentrują konstrukcyjnie 3 fundamentalne cechy: wysoką wydajność, niezawodność, łatwość użytkowania. Linie szlifierek Bavelloni VX PowerEdge w wersji standardowej i wersjach projektowanych według specyficznych wymagań klienta produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i stanowią punkty referencyjne dla całego sektora.

Szlifierki, które urodziły się w celu zaspokojenia potrzeb przemysłu meblarskiego siłą rzeczy miały ograniczone wymiary. W efekcie zmiany strategicznych celów firmy i związanym z tym silnym wejściem na rynek obróbki szkła architektonicznego rodzina produkowanych maszyn powiększyła się o obrabiarki wielkoformatowe umożliwiające obróbkę szkła z miękkimi powłokami Low-E. Aktualnie Bavelloni oferuje szlifierki umożliwiające obróbkę tafli o maksymalnych wymiarach 3,300 x 7,200 mm.