Aktualne wydanie

2019 07 okladka

 

       7-8/2019

 

20190444Swiat-Szkla-V4B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

Wykończenie elewacji za 5 złoty
Data dodania: 22.09.11

Plastivan Polska wprowadził na rynek nowe rozwiązanie na wykończenie paneli elewacyjnych i podbitkowych systemu Beltecto. Narożnik Beltecto doskonale dopasowuje się do paneli, utrzymując estetyczny wygląd elewacji na długie lata.

W przypadku montażu elewacji najważniejsze są detale w postaci listew i desek wykończeniowych. Decydują one o trwałości zastosowanych materiałów i końcowym efekcie wizualnym. Zakończenie paneli elewacyjnych musi być precyzyjnie wykonane, aby w trakcie codziennego użytkowania nie powstawały szpary między złączeniami ani rozwarstwienia materiału.

Image

System Beltect - wykończenie wnęki okiennej, fot. PLASTIVAN

– Otrzymaliśmy wiele zapytań odnośnie rozwiązań na wykończenie elewacji, różniących się od tradycyjnych listew wykończeniowych. Wspólnie z zespołem projektowym opracowaliśmy narożnik Beltecto, który uzupełni zapotrzebowanie rynku.

Co ważne, produkt ten został specjalnie opracowany pod system Beltecto, a dzięki możliwości kompensowania rozszerzonej linii profili PVC, gwarantuje zachowanie pierwotnego wyglądu elewacji przy wieloletnim eksploatowaniu – mówi Błażej Korzeniewski, doradca techniczny firmy Plastivan.       

   
Co przemawia na korzyść narożnika? Montaż nowego elementu wykończeniowego nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, gwoździ, młotków, wkrętów czy kleju silikonowego. Wystarczy połączyć „na zatrzask” odpowiedni brzeg narożnika z końcówką deski elewacyjnej.

Co ciekawe, produkt dostępny jest w sklepach w atrakcyjnej cenie 5 zł za sztukę, dzięki czemu każdy bez obaw o zawartość portfela będzie mógł zastosować narożnik do wykończenia elewacji. Ze względu na zastosowanie powłoki polimerowej PMMA, produkt jest odporny na szkodliwe promieniowanie UV i ochrania materiał przed zniszczeniem.

Narożnik Beltecto dostępny jest w dwóch kolorach – złotego dębu i orzecha. Pozwala to na zachowanie jednolitej kolorystyki powierzchni elewacyjnych i podbitkowych, a w efekcie – pięknie wyglądającego domu. Plastivan Polska udziela 10 –letniej gwarancji na nowy produkt.

Image

System Beltect , fot. PLASTIVAN