Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 07 okladka

 

       7-8/2019

 

20190444Swiat-Szkla-V4B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

Industrialny szyk – kolekcja drzwi TIARA firmy POL-SKONE
Data dodania: 13.05.14


Z myślą o osobach o wyrafinowanym guście, ceniących śmiałe wnętrza, firma POL-SKONE stworzyła nową linię drzwi wewnętrznych TIARA. Kolekcja wyróżnia się nowoczesną estetyką, którą zawdzięcza gładkiej powierzchni panelu oraz prostym, aluminiowym listwom dekoracyjnym. Nowe modele dzięki połączeniu oszczędności formy z wysmakowanym wzornictwem, umożliwiają stworzenie aranżacji w stylu modernistycznym, industrialnym bądź futurystycznym.

 

 

 

 20140505 pol skone nowosc tiara

Drzwi TIARA w nowoczesnej aranżacji otwartego salonu w stylu industrialnym, Fot. POL-SKONE


Świat nowoczesnej architektury wnętrz wypełniają idee sztuki minimalistycznej, a współczesne trendy w aranżacji skłaniają się ku surowym formom, które nadają wnętrzu dynamicznego i zdecydowanego charakteru. Chłodna kolorystyka, minimalizm, kontrast faktur, prostota oraz przemysłowe elementy dają poczucie niezależności oraz przestrzenności. Do pomieszczeń wprowadza się odważne zestawienia łącząc ze sobą chropowatą, zimną strukturę betonu z gładką taflą szkła czy metalu oraz ciepłym drewnem.

 


Industrialne inspiracje
Drzwi są jednym z kluczowych elementów każdej aranżacji wnętrza, podkreślają jej charakter oraz pomagają kształtować klimat poprzez grę faktur i wzorów. Modele z kolekcji TIARA będą idealnym zwieńczeniem przestrzeni o cechach industrialnych, która daje poczucie wolności oraz wyzwolenia od panujących standardów. Podłużny aluminiowy dekor będzie doskonale prezentował się na tle ściany wykończonej szorstkim betonem, dając mocny kontrast, który jest jednym z obowiązujących trendów przy projektowaniu wnętrz.

 

Proste wzornictwo w połączeniu z aluminiowymi dekorami doskonale podkreśli styl wnętrz, które wypełniają geometryczne formy oraz proste linie. Kolorami wiodącymi w industrializmie są wszelkie odcienie szarości oraz biel. Białe drzwi wprowadzają do wnętrza wrażenie czystości oraz harmonii. Bardzo popularnym zabiegiem jest również ożywienie przestrzeni elementem w energetycznym kolorze soczystej pomarańczy, krwistej czerwieni, słonecznej żółci czy świeżej zieleni, wówczas można wybrać drzwi w dowolnym odcieniu.

 

 

20140505 pol skone nowosc tiara1

Wzór TIARA W4 w kolorze białym, z pionowymi listwami dekoracyjnymi, Fot. POL-SKONE

 


Ukoronowanie nowoczesności
Kolekcja drzwi wewnętrznych TIARA firmy POL-SKONE jest ukoronowaniem nowoczesnej przestrzeni. W jej ramach dostępnych jest 5 wzorów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się prostotą, gładką powierzchnią paneli oraz stylowymi wykończeniami. Modele różnią się między sobą rozmieszczeniem listew od dwóch lub trzech po oryginalne kombinacje dwu lub trzech pionowych listew ułożonych równolegle. Wzór nadaje drzwiom unikalnego wyglądu, który jest idealnym zwieńczeniem wszelkich stylizacji opartych na geometrii i prostocie. Barwą podstawową kolekcji jest biel, która stała się dominantą współczesnych aranżacji, jednak istnieje możliwość pomalowania drzwi na jeden z dowolnych odcieni z palety RAL i NCS.

 


Podstawą aranżacji nowoczesnych wnętrz jest dobry design oraz dbałość o detale. Kolekcja TIARA łączy w sobie te dwie wartości pozwalając na osiągnięcie wyrafinowanego efektu na projektowanej przestrzeni.

 

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o. Cena za skrzydło od 445 zł netto
Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.eu

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik