Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 02 ss okladka

20181120-V3B-BANNER-160x600-PL-BUDMAEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

  

 lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

Tłumy zwiedzających i deszcz nagród, czyli WIŚNIOWSKI na targach BUDMA 2016
Data dodania: 27.02.16

Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej odbywające się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza trwała od 2 do 5 lutego br. i była miejscem spotkań oraz wymiany doświadczeń dla setek wystawców, prześcigających się w prezentowaniu innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera targów sprzyjała podtrzymywaniu kontaktu z obecnymi klientami, jak i pozwalała na przedstawienie swojej oferty nowym kontrahentom. Wśród tegorocznych wystawców swoją ofertę zaprezentowała także firma WIŚNIOWSKI.

 

Podczas czterech dni targów mieli szansę spotkać się ze sobą producenci, inwestorzy handlowcy i architekci. Firma WIŚNIOWSKI przedstawiła najbardziej znane i cenione produkty ze swojej oferty. Były to między innymi brama Prime, NanoPro 80, drzwi CREO, ogrodzenia posesyjne oraz produkty skierowane do przemysłu: V-KING, MakroPro i Slide Pro. Zaprezentowano również najnowsze rozwiązania związane z technologią inteligentnego domu.

 

 

2016 2 6 1

 

 

Inteligentne technologie związane z domem to przyszłość branży budowlanej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom proponowanym przez firmę WIŚNIOWSKI, będziemy mogli kontrolować dom lub firmę za pomocą smartfona czy tabletu. Trzy główne rozwiązania inteligentnego domu to WiControl, AirKey i TaHome. Dzięki WiControl mamy możliwość sterowania bramami oraz drzwiami CREO za pomocą sieci mikro Wi-Fi. AirKey to elastyczna kontrola dostępu do pomieszczeń za pomocą Internetu - sami decydujemy o tym, komu i na jak długo nadamy do nich dostęp.

 

Atutem tego systemu jest kompatybilność z większością przeglądarek internetowych i telefonów z systemem Android. TaHome to łatwe programowanie wszystkich urządzeń w domu według własnych preferencji, ustalane za pomocą telefonu czy tabletu według indywidualnego harmonogramu. Te nowoczesne systemy dostępu to bezpieczeństwo w prostej formie i rozwiązania, które pozwalają nam na realny wpływ na kontrolę tego, co dzieje się w naszych czterech ścianach, na przykład podczas naszej nieobecności.

 

W czasie targów inwestorzy mogli wziąć udział w wielu towarzyszących wydarzeniach: debatach, konferencjach czy seminariach. Swoje produkty prezentowało ponad osiemset wystawców, a stoisko firmy WISNIOWSKI cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zostało odwiedzone przez kilka tysięcy osób, a każda z nich miała szansę dokładnie poznać ofertę marki. Firma WIŚNIOWSKI przygotowała również wirtualny spacer po ekspozycji. Zobaczyć go można pod linkiem: http://www.wisniowski.pl/wirtualny-spacer/budma-2016/

 

 

2016 2 6 2

 

 

Goście szczególną uwagę zwrócili na ekskluzywną bramę garażową PRIME. Została ona doceniona również przez Kapitułę Konkursową targów złożone z ekspertów branży budowlanej, którzy podjęli decyzję o przyznaniu firmie WIŚNIOWSKI Złotego Medalu za stworzenie innowacyjnego, bezpiecznego produktu o wyjątkowym designie. Wyróżniono także całą ekspozycję firmy WIŚNIOWSKI, przyznając firmie statuetkę Acanthus Aureus. Uroczyste wręczenie obu nagród odbyło się podczas gali otwarcia poznańskich targów.

 

Tegoroczna Budma rzeczywiście była dla nas bardzo pracowita, ale także bardzo owocna. Jesteśmy przekonani, że na tegorocznej wystawie zwiedzający znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom. Ogromnie nam miło, że zostaliśmy wyróżnieni dwukrotnie – Złotym Medalem MTP za bramę segmentową PRIME i Złotym Akantem za najlepsze stoisko. Jest to olbrzymia motywacja do dalszej pracy – dodaje Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

 

 

www.wisniowski.pl

 


Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 02/2016

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik