heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

swiatszkla 750x240 1  

  

 LiSEC SS Konfig 480x120 

 

 gpd2019 480x100

 

 

Nowa odsłona platformy Thermaflex
Data dodania: 23.03.16

Niedawno miała miejsce odsłona strony internetowej thermaflex.com/pl. Jest to polska wersja nowoczesnej platformy międzynarodowej, zbudowanej przez firmę Thermaflex, która dostarcza trwałe oraz przyjazne środowisku rozwiązania dla efektywnej dystrybucji energii cieplnej.

 

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1976 roku w Holandii przez Wilhelmusa Baarsa, która zapewnia inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiających czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

  

2016 3 4 3

 

 

Dlaczego nowy wizerunek?

 

Przebudowa strony internetowej to odzwierciedlenie zmiany, którą Thermaflex wprowadził jako organizacja zorientowana na rynek i skupiająca się na potrzebach swoich partnerów. Firma działa w filozofii „We-conomy” i wraz ze swoimi interesariuszami poszukuje inteligentnych rozwiązań oraz innowacji, które zmaksymalizują korzyści przy jednoczesnym oparciu o wspólne wartości. Nowa witryna ilustruje motywację, zmianę oraz sposoby jej osiągnięcia. 

 

 

Czas zmiany

 

Thermaflex postawił na elegancki design, który jest bardziej przyjazny dla użytkownika i atrakcyjny wizualnie, prezentując jednocześnie rzeczywiste wartości firmy. Nowa zawartość w zrozumiały sposób zaprasza do współpracy oraz jasno określa rynki, na których firma operuje oraz rozwiązania zapewniające efektywność oferowanych usług. Są to inteligentne i trwałe systemy składające się z komponentów w technologii Plug & Play. Dodatkowo zintegrowane ikony social media umieszczone na stronie ułatwiają komunikację i przekierowują użytkowników na wybrane strony. Thermaflex patrzy na wszystko z perspektywy swoich wartości, co idealnie oddaje blog: The Thermaflex exchange platform, gdzie każdy użytkownik można poznać osoby związane z firmą oraz podzielić się swoimi poglądami.

 

 

www.thermaflex.com.pl

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 03/2016