Newsletter

Login FormAktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Odkryj światowe trendy w dziedzinie rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych R+T 2018
Data dodania: 29.01.18

Więcej technologii, więcej wiedzy, bardziej rozbudowana sieć: targi R+T 2018 są synonimem fascynującej innowacyjności. Wszystkie zaprezentowane tu rozwiązania dotyczące rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych stają się wyznacznikiem międzynarodowych standardów. Na targach R+T goście branżowi dowiedzą się wszystkiego, co trzeba wiedzieć na temat technologii, trendów oraz produktów. 

 

 

Na 120 000 m2 w 10 halach targowych zaprezentowanych zostanie wiele nowości wytyczających kierunki rozwoju branży. Z pewnością nie zabraknie okazji do intensywnej wymiany doświadczeń z renomowanymi ekspertami oraz do nawiązania owocnych kontaktów. Dzięki temu targi R+T stanowią wyjątkową płaszczyznę do zawierania korzystnych kontraktów. Serdecznie zapraszamy do Stuttgartu i poznania oferty targów:

 

Rolety: dynamiczne, inteligentne, automatyczne – i coraz szybsze. Czołowi wystawcy z całego świata zaprezentują swoje rozwiązania w zakresie napędów i systemów sterowania, które będą stosowane w kolejnych latach. Warto przyjrzeć się najnowszym trendom, ponieważ rolety od dawna przestały pełnić wyłącznie funkcję przesłony. Chronią również przed intruzami i umożliwiają bardziej efektywną energetycznie aranżację domów i mieszkań. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nowoczesne rolety dzięki wyposażeniu w system sterowania, i czujniki zapewniają wyjątkowy komfort.

 

 

2018 01 6 1

 

 

Bramy: Od elementu budowlanego o charakterze funkcjonalnym do trwałej ozdoby zapewniającej ochronę – bramy i drzwi są coraz bardziej efektywne energetycznie, bezpieczne i komfortowe. Na targach R+T można z bliska przyjrzeć się zaskakującym i zaawansowanym technologicznie napędom oraz systemom sterowania radiowego. Obecnie trwa tendencja do indywidualizacji rozwiązań, które nie tracą ani na bezpieczeństwie, ani na wysokiej jakości. Targi otwierają swoje podwoje dla różnorodnych produktów i możliwości oferowanych przez sektor drzwi i bram. W centrum uwagi znajdą się między innymi zagadnienia dotyczące ochrony przeciwpożarowej i przeciwdymowej, bezpieczeństwa, oszczędności energetycznej oraz zrównoważonego rozwoju.

 

 

2018 01 6 2

 

 

Osłony przeciwsłoneczne: zarówno liderzy branży jak i firmy aspirujące do tego grona łączą atrakcyjne wzornictwo z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi. Również w tym przypadku dużą uwagę zwraca się na kwestię oszczędzania energii. Nie ma znaczenia, czy chodzi o zewnętrzne, czy o wewnętrzne osłony przeciwsłoneczne – wiodące w branży przedsiębiorstwa prezentują rozwiązania gwarantujące wyższy poziom komfortu termicznego i większą efektywność energetyczną. Dodatkowo na targach R+T można uzyskać aktualne informacje na temat automatyzacji, osłon zintegrowanych z fasadami budynków oraz systemów działających w sieci. Różnorodność wzorów oraz rodzajów osłon otwiera zupełnie nowe możliwości aranżacji już na etapie planowania i realizacji.

 

 

2018 01 7 1

 

 

(...)

 

Kompleksowy program: dlatego warto przyjechać na R+T

 

 

2018 01 7 2

 

 

Od światowych liderów rynku po prawdziwe kuźnie innowacji – ponad 900 wystawców zaprezentuje na targach R+T 2018 wszystko, co naprawdę liczy się w tej branży. A oto 4 powody, dlaczego nie warto przeoczyć targów R+T:

 

1. Innowacje i trendy: R+T co trzy lata są miejscem prezentacji najważniejszych nowości. Targi są największą platformą innowacji w dziedzinie rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych. W żadnym innym miejscu nie można zobaczyć tak wielu fascynujących produktów.

 

2. Praktyczne porady i wiedza przydatne w Twojej firmie: Liczne fora, warsztaty i pokazy specjalne pozwalają uzyskać cenne know-how oraz informacje o nowych trendach i wyzwaniach w branży. Uczestnicy targów R+T mogą porozmawiać z ekspertami o aktualnych kierunkach rozwoju w zakresie automatyki, efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i komfortu.

 

3. Wszystko na wyciągnięcie ręki: Targi R+T oferują możliwość bezpośredniego kontaktu z nowymi rozwiązaniami i innowacyjnymi produktami, co pozwala wyrobić sobie własną opinię. Atrakcyjność targów podnosi bogaty program ramowy oferujący liczne warsztaty i pokazy produktów.

 

4. Budowanie sieci: R+Na targach R+T przedstawiciele branży spotykają się w przyjemnej, odprężającej atmosferze. Nawiązywanie nowych znajomości oraz utrzymywanie istniejących już kontaktów odbywa się w 10 halach targowych praktycznie mimochodem. W 2018 r. nowa edycja targów zgromadzi ponad 60 000 odwiedzających z blisko 130 krajów, co jest gwarancją licznych fascynujących spotkań.

 

 

 

Stań się częścią naszej sieci

 

Zachęcamy do przeczytania interesujących wywiadów z ekspertami lub do dyskusji z nami o nowych rozwiązaniach dla branży:

 

www.rt-expo.com/newsletter_en
www.facebook.com/rt.stuttgart  
www.twitter.com/rt_tradefair 

 

 

 

 2018 01 7 3

 

Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych

27 lutego – 3 marca 2018 Messe Stuttgart, Niemcy

www.rt-expo.com

 

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 01/2018