FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności
Data dodania: 29.01.18

W czwartek, 12 października 2017 r. Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firmą RD bud świętować 20. urodziny jej działalności. 

 

 

2018 01 10 4

„Selfie” Erica Agnello z ponad 350 osobami świętujacymi 20-lecie firmy RD bud w Reducie Banku Polskiego (fot.: RD bud)

 

 

Zarząd, pracownicy, przedstawiciele spółki-matki i najbliżsi przyjaciele firmy – inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media. Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego Jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje naszą przestrzeń życiową. Rozbudowa CH Riviera w Gdyni, modernizacja wybranych stref CH Arkadia w Warszawie, markety Castorama w wielu Polskich miastach, renowacja Grand Hotelu w Sopocie, hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, pierwszy etap parku biurowego Neopark w Warszawie, Fabryka Royal Canin w Niepołomiach, osiedle MY BEMOWO w Warszawie czy Kurkowa 14 we Wrocławiu – to tylko wybrane z ponad 100 zrealizowanych inwestycji w portfolio spółki z Grupy Rabot Dutilleul.

 

– 20 lat to piękny wiek. Ma się mnóstwo planów, zapasy pozytywnej energii, z entuzjazmem zdobywa się kolejne doświadczenia, sukcesywnie dopełniając już całkiem okazały bagaż życiowych wspomnień. Szanowni Państwo, tak się szczęśliwie składa, że jest wśród nas pewien 20-sto latek i to z jego przyczyny możemy się dzisiaj spotkać w tak niezwykłym gronie –rozpoczęła oficjalną część wieczoru Elizabeth Duda, zaraz potem oddając głos prawowitemu gospodarzowi wieczoru – Dyrektorowi Generalnemu firmy RD bud – Ericowi Agnello, który podziękował akcjonariuszom, pracownikom i klientom za dotychczasową współpracę. Chwilę później goście z zaciekawieniem oglądali film ukazujący historię 20 lat obecności firmy RD bud na polskiej scenie budowlanej. nagradzając gromkimi oklaskami jej dotychczasowe osiągnięcia.

 

W kolejnym akcie głos zabrał Prezes Grupy Rabot Dutlleul, François Dutilleul, gratulując polskiemu oddziałowi dotychczasowych wyników i życząc mu kolejnych sukcesów. Swoją przysłowiową cegiełkę dołożyli także najbliżsi przyjaciele firmy, którzy za pośrednictwem specjalnie przygotowanego materiału video-niespodzianki opowiadali o dotychczasowej współpracy z firmą RD bud, życząc Ericowi Agnello i jego zespołowi co najmniej kolejnych 20 lat. Nie kryjąc zaskoczenia oraz wzruszenia Eric Agnello podziękował za prezent, a że chwila była wyjątkowa, uwieczniono ją na wspólnym selfie wykonanym przez samego gospodarza wieczoru.

 

 

2018 01 10 5 

Urodzinowe przyjęcie firmy RD bud nie mogło obyć się bez jubileuszowego tortu (fot.: RD bud)

 

 

Część oficjalną zakończył futurystyczny spektakl grupy MultiVisual z wykorzystaniem efektów świetlnych oraz nowoczesnej technologii laserowej. Rewelacyjna gra światłem wprowadziła widzów w klimat z pogranicza Matrixa i Gwiezdnych Wojen.

 

 

 

www.rdbud.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 01/2018