Rozwiązanie SWISSPACER dopasowane do każdego wymagania |
Data dodania: 19.11.18 |
Obróbka ramek dystansowych SWISSPACER: coraz więcej możliwości w zakresie produkcji, wdrażania innowacji i kompleksowej obsługi serwisowej
W tym celu można zdecydować się na proces manualny, wykorzystanie giętarek (oferowanych obecnie przez czterech producentów) bądź też użycie robota spawalniczego.
Nowe instalacje do gięcia pozwalają na wytwarzanie bardzo estetycznych narożników. Z kolei specjalny zestaw skracający cykl produkcyjny do czasu poniżej 25 sekund oraz technologia Fillit wyznaczają nowe standardy w zakresie spawania i wypełniania ramki sitem molekularnym.
Firma SWISSPACER oferuje klientom szereg usług serwisowych, wspierając ich w wyborze technologii oraz podczas procesu uruchomienia i wytwarzania, tak aby producenci szkła zespolonego mogli korzystać z najlepszego i najbardziej opłacalnego rozwiązania do obróbki.
W rezultacie uzyskuje się bezpieczne połączenie, powtarzalną i bardzo wysoką jakość oraz ramkę o czystych, ostrych narożnikach pod kątem 90°.
Roboty spawalnicze ROWELDO są dostępne w różnych wersjach wykonania. Wariant XL z czterema głowicami spawalniczymi i nowym zestawem przyspieszającym wyróżnia się wyjątkowo krótkimi cyklami produkcyjnymi poniżej 25 sekund.
Kolejną nowością jest wydajna czasowo technologia Fillit, w przypadku której sito nie jest już dodawane po zakończeniu procesu wytwarzania ramki, lecz w jego trakcie – i to praktycznie bez wpływu na czas trwania cyklu.
Nowe urządzenia marki LOMBARDA od samego początku umożliwiają obróbkę ramek dystansowych giętych zarówno na zimno, jak i na gorąco. W przypadku mniejszych ilości, dobrym rozwiązaniem okazuje się często produkcja manualna. W tym celu SWISSPACER oferuje narożniki klasyczne i wstępnie butylowane.
Obróbka ramek dystansowych SWISSPACER: coraz więcej możliwości w zakresie produkcji, wdrażania innowacji i kompleksowej obsługi serwisowej
— Dzięki naszym usługom serwisowym jesteśmy w stanie pomóc klientom w znalezieniu optymalnego i zarazem najbardziej opłacalnego rozwiązania do procesu obróbki — podkreśla Rafał Rączka, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w polskim oddziale SWISSPACER
Spawanie
Na rynku dostępnych jest coraz więcej możliwości obróbki wysokiej jakości ramek dystansowych SWISSPACER z tworzywa sztucznego © SWISSPACER
— Również na dalszym etapie klienci mogą zwrócić się do naszej firmy po pomoc. Na przykład przedstawiciele przedsiębiorstwa są obecni podczas rozruchu urządzeń na miejscu, a wyznaczone osoby do kontaktu udzielają wsparcia we wszelkich kwestiach technicznych dotyczących procesu obróbki.
Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym
|