heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

swiatszkla 750x240 1  

  

 LiSEC SS Konfig 480x120 

 

 gpd2019 480x100

 

 

RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności
Data dodania: 29.01.18

W czwartek, 12 października 2017 r. Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firmą RD bud świętować 20. urodziny jej działalności. 

 

 

2018 01 10 4

„Selfie” Erica Agnello z ponad 350 osobami świętujacymi 20-lecie firmy RD bud w Reducie Banku Polskiego (fot.: RD bud)

 

 

Zarząd, pracownicy, przedstawiciele spółki-matki i najbliżsi przyjaciele firmy – inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media. Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego Jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje naszą przestrzeń życiową. Rozbudowa CH Riviera w Gdyni, modernizacja wybranych stref CH Arkadia w Warszawie, markety Castorama w wielu Polskich miastach, renowacja Grand Hotelu w Sopocie, hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, pierwszy etap parku biurowego Neopark w Warszawie, Fabryka Royal Canin w Niepołomiach, osiedle MY BEMOWO w Warszawie czy Kurkowa 14 we Wrocławiu – to tylko wybrane z ponad 100 zrealizowanych inwestycji w portfolio spółki z Grupy Rabot Dutilleul.

 

– 20 lat to piękny wiek. Ma się mnóstwo planów, zapasy pozytywnej energii, z entuzjazmem zdobywa się kolejne doświadczenia, sukcesywnie dopełniając już całkiem okazały bagaż życiowych wspomnień. Szanowni Państwo, tak się szczęśliwie składa, że jest wśród nas pewien 20-sto latek i to z jego przyczyny możemy się dzisiaj spotkać w tak niezwykłym gronie –rozpoczęła oficjalną część wieczoru Elizabeth Duda, zaraz potem oddając głos prawowitemu gospodarzowi wieczoru – Dyrektorowi Generalnemu firmy RD bud – Ericowi Agnello, który podziękował akcjonariuszom, pracownikom i klientom za dotychczasową współpracę. Chwilę później goście z zaciekawieniem oglądali film ukazujący historię 20 lat obecności firmy RD bud na polskiej scenie budowlanej. nagradzając gromkimi oklaskami jej dotychczasowe osiągnięcia.

 

W kolejnym akcie głos zabrał Prezes Grupy Rabot Dutlleul, François Dutilleul, gratulując polskiemu oddziałowi dotychczasowych wyników i życząc mu kolejnych sukcesów. Swoją przysłowiową cegiełkę dołożyli także najbliżsi przyjaciele firmy, którzy za pośrednictwem specjalnie przygotowanego materiału video-niespodzianki opowiadali o dotychczasowej współpracy z firmą RD bud, życząc Ericowi Agnello i jego zespołowi co najmniej kolejnych 20 lat. Nie kryjąc zaskoczenia oraz wzruszenia Eric Agnello podziękował za prezent, a że chwila była wyjątkowa, uwieczniono ją na wspólnym selfie wykonanym przez samego gospodarza wieczoru.

 

 

2018 01 10 5 

Urodzinowe przyjęcie firmy RD bud nie mogło obyć się bez jubileuszowego tortu (fot.: RD bud)

 

 

Część oficjalną zakończył futurystyczny spektakl grupy MultiVisual z wykorzystaniem efektów świetlnych oraz nowoczesnej technologii laserowej. Rewelacyjna gra światłem wprowadziła widzów w klimat z pogranicza Matrixa i Gwiezdnych Wojen.

 

 

 

www.rdbud.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 01/2018
 

 

 

 

 

 

01 chik
01 chik