Czytaj także -

Aktualne wydanie

ss 11 2018 okladka

Swiat-Szkla-V1B-BANNER-160x600-PL-BAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

 

konferencja 2018 banner

 

 lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

 

Maszyny made in Poland
Data dodania: 04.11.08

SZKŁO-TECH s.c. jest w Polsce producentem maszyn do obróbki szkła, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Maszyny cieszą się wyśmienitą opinią na rynku dzięki najwyższej jakości materiałom i nieustającemu unowocześnianiu produktów, a także z uwagi na prostą obsługę i konkurencyjną cenę.

    Firma działa na rynku od 1995 roku. Od tego czasu wyprodukowała setki maszyn, zdobywając tym samym doświadczenie i utrwalając pozycję rynkową oraz poszerzając asortyment. Firmowy dorobek to przede wszystkim dziesiątki dużych zakładów obróbki szkła, meblarskich i akwarystycznych w całej Polsce, wyposażonych kompleksowo przez SZKŁO­-TECH w zespoły maszyn szlifujących, polerujących i myjących szkło. Firma współpracuje również z mniejszymi zakładami szklarskimi i meblarskimi.
    Produkty dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów, opracowywane są na indywidualne, specyficzne zamówienie klienta. Szczegółowe konsultacje przed nakreśleniem projektu pozwalają idealnie dostosować produkt końcowy do potrzeb klienta. Przy odbiorze maszyny firma oferuje szkolenia personelu w zakresie obsługi, a także gwarantuje doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma szczyci się szeroką wiedzą na temat urządzeń i technik obróbki szkła oraz rozeznaniem w polskim oraz europejskim przemyśle. O spółce pisano między innymi w „Pulsie Biznesu” i „Świecie Szkła”, ponieważ umie podołać dużym wyzwaniom, budować urządzenia unikatowe w skali europejskiej, trwałe, niezawodne i proste w obsłudze.
    Od momentu powstania firma promuje i sprzedaje polskie technologie. Wszystkie części maszyn pochodzą z polskich fabryk i polskich zakładów produkcyjnych. Firma stara się, by towar i ceny były konkurencyjne w stosunku do Europy Zachodniej.
    Oferta obejmuje:
● myjki z regulowaną prędkością mycia tafli,
● szlifierki poziome,
● wiertarki poziome i pionowe,
● narzędzia szlifierskie.więcej informacji: Świat Szkla 10/2008

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik