lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

VII Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej
Data dodania: 23.06.09

 Jak co roku, na wiosnę Związek POLSKIE OKNA I DRZWI organizuje siódme już Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej, które odbędzie się 29-30 maja w hotelu „Windsor Palace” w Jachrance. Tradycyjnie będzie to miejsce spotkania producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej, którzy w szerokim gronie dyskutować będą o zadaniach i problemach jakie stoją przed branżą. Tym razem, dzięki zaproszonym gościom chcemy pomóc ocenić i zrozumieć obecną sytuację w branży oraz nakreślić perspektywy na zbliżający się trudny okres.

Wśród zaproszonych gości będą obecni między innymi: prof. Zofia Bolkowska – specjalista od analiz danych statystycznych i prognoz; b. w-ce minister finansów Elżbieta Mucha – autorytet w finansach i podatkach; przedstawiciele Pracowni Architektów M&L Lipińscy – domy pasywne, domy nowoczesne; Kancelaria Doradcza „Synergia” – specjalizująca się w doradztwie organizacyjnym, fuzjach i przejęciach firm.
Miesięcznik „Świat Szkła”, który jest jednym z Patronów Medialnych tego spotkania, w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia w nim udziału.

Będą analitycy, będą praktycy, będą media – nie może zabraknąć i Państwa!

 

 

 

01 chik
01 chik