LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

Nowe kolory
Data dodania: 08.07.09

 Kolorowe profile okienne to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią odważne połączenia barw w swoim domu i stale szukają nowych rozwiązań. Coraz częściej w nowoczesnych wnętrzach nie stosuje się już zasłon i firanek.

     Staramy się wpuścić jak najwięcej światła do pomieszczenia i zwracamy ogromną uwagę nie tylko na parametry techniczne okien z PVC, ale również na ich kształt, kolor i stylistykę. Obecnym trendem kolorystycznym w urządzaniu domów są odcienie z palety brązów, a obowiązującym trendem jest we wnętrzach styl organiczny. Nawiązuje on do kształtów i kolorów występujących w naturze, drzew i roślin uwydatnionych przez kolory ziemi i kontrastowe zestawienia pomiędzy nimi. Należy pamiętać, że ciemne wykończenia w domu pochłaniają więcej światła niż jasne barwy. Dlatego też np. ciemne ramy okienne w okleinie drewnianej dobrze zaprezentują się w jasnych, nasłonecznionych wnętrzach, gdzie naturalne światło wydobywa ich naturę.
     W tym roku także OKNOPLAST-Kraków wprowadził do oferty cztery nowe kolory w odcieniach brązu: winchester, siena noce, dąb antyczny i macore. W ofercie OKNOPLAST-Kraków jest możliwość dobrania odcieni profili spośród 5 barw podstawowych oraz szerokiej gamy kolorów niestandardowych. Znajdują się w niej barwy od klasycznych brązów, poprzez odważne kolory żółci, czerwieni czy zieleni, aż po stonowany granat lub grafit. Dowolnie wybrane przez klientów kolory można zastosować tylko od wewnętrznej strony okna, dopasowując je do odcieni mebli czy dodatków, czy też wyłącznie od zewnątrz, dzięki czemu dobierzemy je do koloru elewacji domu, dachu czy ogrodzenia posesji. W celu ułatwienia klientom doboru kolorów okien, posiadają one swoje odpowiedniki w palecie jednego z najbardziej znanych na świecie producentów folii tworzywowych.

Iwona Walczak
OKNOPLAST-Kraków Sp. z o.o.
 

 

 

01 chik
01 chik