Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG 

swiat szkla 750x100 2

 

 Swiat-Szkla 480x120 26163

 inoutic 480x120-s

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Ciepła ramka FENZI, o najwyższej efektywności energetycznej na targach VITRUM 2015
Data dodania: 01.10.15

Vitrum 2015 będzie naprawdę świetną okazją, by zobaczyć wszystkie innowacje FENZI, które niedawno dodano do gamy oferowanych produktów, powstałych w wyniku ciągłego rozwoju grupy, składającej się z 10 zakładów produkcyjnych na całym świecie.

 

 

 

2015 10 6 2

 

 

Wśród prezentowanych produktów będzie linia uszczelniaczy, które są zgodne z najnowszymi wymogami prawnymi wprowadzonymi w Unii Europejskiej, spełniają najwyższe standardy techniczne, są w pełni kompatybilne z najróżniejszych rodzajami materiałami stosowanymi w szybach zespolonych, łącznie z profilami ciepłych ramek produkowanych przez FENZI, ALU-PRO i ROLLTECH.

 

Przeżywamy szczególny rozwój ciepłych technologii na rynku europejskim, który zmusza do wytężonej pracy w naszej największej linii biznesowej – produkcji materiałów do wytwarzania szyb zespolonych. Jest też konieczne aby materiały te były dostępne w tym samym czasie w całej sieci sprzedaży Glass Alliance Network – komentuje Alessandro FENZI, dyrektor zarządzający FENZI. – Trend promowania i wprowadzania wyrobów spełniających warunki zrównoważonego rozwoju jest coraz bardziej powszechny na wszystkich rynkach i pcha nas do opracowywania coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które spełniają warunki w zakresie efektywności energetycznej, stawiane przez naszych najbardziej wymagających klientów.

 

 

2015 10 6 3

 

 

Tegoroczna edycja najbardziej oczekiwanego, europejskiego spotkania ze światem szkła jest szansą której nie można zaprzepaścić. Jak potwierdza Fenzi: Globalny rozwój pokazuje jak targi Vitrum pełnią rolę kluczowego miejsca, w którym można się spotkać z profesjonalistami z branży z całego świata. W każdej edycji widzieliśmy zainteresowanie naszymi produktami, które stale rośnie, i w tym roku spodziewamy się jeszcze większego napływu turystów zagranicznych niż zwykle. Zbieżność tych targów z wystawą światową EXPO będzie z pewnością motorem, który spowoduje frekwencję wyższą niż średnia.

 

Uszczelniacze FENZI do szyb zespolonych

  • Thiover: polisulfid, dwuskładnikowy uszczelniacz spełniający najbardziej restrykcyjne standardy ekologiczności.
  • Butylver: poliizobutylen, masa stosowana jako uszczelniacz pierwotny w szybach zespolonych; teraz dostępny również w wersji Butylver SS (do elastycznych ramek dystansowych).
  • Butylver TPS: termoplastyczne ramki dystansowe do aplikatorów Bystronic®.
  • Poliver: poliuretan zaprojektowany specjalnie do produkcji szyb zespolonych; uszczelniacz jest całkowicie bezrozpuszczalnikowy i może być używany zarówno do produkcji szyb jednokomorowych i dwukomorowych.
  • Hotver: jednoskładnikowy uszczelniacz do produkcji wysokiej jakości szyb zespolonych, zapewniający doskonałą przyczepność do szkła i elementów dystansowych. Ciepłe ramki dystansowe od Glass Alliance
  • Chromatech Plus: innowacyjny kształt i jeszcze cieńsza (0,15 mm) zapewniająca optymalnej efektywność energetyczną.
  • Chromatech Ultra: konstrukcja ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego zapewnia trwałość, wytrzymałość i osiągnięcie wysokiej izolacyjności termicznej (do 0,05 WmK).
  • FGS (Flexible Glass Spacer): innowacyjna elastyczna ramka dystansowa zapewnia szczególne korzyści w precyzyjnej i łatwej instalacji w szybie zespolonej, zwłaszcza w szybach dwukomorowych.
  • Multitech: sztywna ramka dystansowa, dostępna we wszystkich głównych szerokościach i kolorach, nie zawiera elementów metalowych. Multitech oferuje najlepszą izolacyjność termiczną, jaką można dziś uzyskać.

 

 

2015 10 6 4

 

 

Odwiedź stoisko FENZI na targach Vitrum 2015: Hall 24 – stoisko E 21

 

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2015  
 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik