Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

   swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

  

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Fensterbau Frontale 2016: eksplozja pomysłów ORGADATA
Data dodania: 19.04.16

Na tegorocznych targach Fensterbau Frontale w Norymberdze ORGADATA zaskoczyła eksplozją pomysłów, które wprowadzone zostały w programie do projektowania okien, drzwi i fasad – LogiKal®. Wśród nich znalazły się takie, które usprawnią aktualne narzędzia, ale także zupełnie nowe funkcje. Odwiedzający stoisko firmy mogli zapoznać się z nową wersją programu – LogiKal® 11, rozszerzoną o konfiguratory okuć drzwiowych, wraz z automatycznym doborem obróbek CNC.

 

20160422orgadata123

 

 

Również, dzięki bliskiej współpracy firmy Orgadata z producentami paneli drzwiowych, pojawiła się możliwość zintegrowania komponentów od dostawców z własnymi elementami według najnowszych standardów. Kolejnym udogodnieniem jest Moduł grup obróbek CNC do rozwiązań obiektowych, znacznie przyspieszający proces ich przygotowania. Dzięki stworzonej przez firmę Orgadata współpracy między systemami, równoległe działanie w ramach projektu ułatwia pracę, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu. Wszelkie modyfikacje elementów są natychmiastowo – i w pełni automatycznie – aktualizowane w programie LogiKal®, także w zewnętrznych programach CAD oraz w systemach typu ERP.

 

Na Fensterbau Frontale zaprezentowano również rozszerzony interfejs do programu AutoCAD, umożliwiający pracę z programem LogiKal® bez opuszczania AutoCAD. W samym programie LogiKal® poprawiono również przejrzystość funkcji przekrojów i automatycznej aktualizacji stworzonej dokumentacji CAD. W Norymberdze zaprezentowana została propozycja programu LogiKal® przeznaczona dla dealerów, dostępna w wersji na przeglądarkę internetową. Bardzo ciekawą propozycją dla producentów ślusarki był prezentowany moduł BIM (Building Information Modelling).

 

Umożliwia on producentom czynne uczestniczenie w procesie powstawania modelu BIM w łatwy i przejrzysty sposób. Mając do dyspozycji stworzony przez architekta model budynku, drzwi, okna i fasady mogą zostać przekazane do programu LogiKal® i tam ostatecznie opracowane. Po zakończeniu tworzenia pozycji gotowe projekty i informacje zostaną przesłane ponownie do modułu BIM. Dzięki temu model 3D budynku otrzymuje wszystkie niezbędne wymiary i dane, a dodatkowo jesteśmy pewni, że są one pozbawione błędów.

 

 

www.orgadata.com

 


Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 04/2016

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik