Login FormAktualne wydanie

Okladka SS-04-2018

20180123-BANNER-160X600-V3-PL FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

swiat szkla 750x100 2

 

sacroexpo 468x60 

Glassglobal wprowadza zaktualizowane badanie rynku internetowego o międzynarodowym przemyśle szklarskim
Data dodania: 19.03.17

Znajdź producentów szkła w minutęPortal www.glassglobal.com to portal informacyjny przeznaczony dla międzynarodowego przemysłu szklarskiego, zawierający katalog firm, aktualności, projekty, informacje handlowe i na temat rynku pracy, w tym także mapy. Autorami artykułów na portalu są doświadczeni inżynierowie z różnych dziedzin związanych z technologiami szkła. Dzięki ich wiedzy technicznej i rynkowej, platforma glassglobal.com opublikowała wiele indywidualnych analiz z branży szklarskiej.

 

 

2017 3 49 1

 

 

Techniczne doświadczenie i wiedza o rynku autorów portalu ma swoje odbicie w internetowym kompendium plants.glassglobal.com. Strona ta dostarcza informacji na temat światowych producentów szkła oraz aktualizuje stale rozwijające się narzędzia.

 

 

Dla dostawców, handlowców i przetwórcówDostawcy produktów szklarskich, handlowcy i przetwórcy muszą wiedzieć, jakie szkło wytwarza który producent oraz gdzie i za ile można je nabyć. To właśnie można znaleźć na plants.glassglobal.com.

 

Największa popularnością cieszy się filtr, który może być używany do wybrania grupy docelowej. Kategorie filtra umożliwiają np. wybór różnego rodzaju pieców, ze względu na pojemność, rodzaje szkła, jakie wytapia (w tym szkła barwione); przy tym można określić region i kraj jego instalacji oraz grupy przemysłowe i firmy.

 

Użytkownicy tego narzędzia wybierają odpowiednie kategorie i natychmiast uzyskują wynik. N.p. przy wyszukiwaniu huty szkła, po przefiltrowaniu można uzyskać dostęp do informacji takich, jak nazwa i adres, dane kontaktowe, numery telefonów i zdolności pieców, produkty i kontakty do osób odpowiedzialnych za sprzedaż. Z osobami tymi można kontaktować się bezpośrednio z platformy internetowej.

 

Witryna oparta jest na różnych bazach danych, które są regularnie aktualizowane: 

  1. Nazwy producentów szkła, lokalizacja, piece, zdolności, produkty, kolory i lata użytkowania pieca.
  2. Dane demograficzne, liczba ludności, zatrudnienie, stopa bezrobocia, PKB, PNB w szkle państwa, w którym znajduje się produkcja, od 1995 do 2020 roku (dane szacunkowe).
  3. Import i eksport danych, a dane w wadze i wartości.
  4. Inwestycje (planowane nowe huty szklane, inwestycje, remonty).

 

 

Światowa interaktywna mapa wszystkich zakładów szkłaWszystkie zakłady przemysłu szklarskiego zamieszczone są w narzędziu podającym współrzędne geograficzne na siatce kuli ziemskiej, wskazując ich lokalizację. Filtr może być ustawiony tak, że lokalizacje zakładów mogą być wyświetlane pojedynczo lub w grupach. Można powiększyć mapę, aby zobaczyć huty w danym regionie. Do wyboru dostępna jest lista różnych krajów. Na kliknięcie w określonym punkcie, mapa przybliża automatycznie widok docelowego kraju i pokazuje fabryki szkła za pomocą symboli. Klikając jeden z nich, użytkownik jest kierowany do profilu firmy, gdzie są te same informacje, co w listach wynikowych filtra opisanego powyżej.

 

 

Rozszerzone funkcjeKategoria, jak np. „dostawcy przemysłu szklarskiego”, czy „przetwórcy szkła”, „konsultanci” itp. mogą być dodawane pojedynczo, w zależności od specyfikacji użytkowników. Przedstawione mogą być także projekty zakładów, z informacjami o planowanych nowych inwestycjach, z lokalizacjami, inwestycjami, remontami.

 

 

2017 3 49 2

 

 

Szkło dla producentów i inwestorów2017 3 49 3

 

 

Dane o produkcji szkła, import, eksport i dane demograficzne dostarczają informacji, jak obliczać zużycie szkła w krajach, ogółem i na mieszkańca, wczoraj, dziś i w przyszłości. Porównanie z bieżącą zdolnością produkcyjną szkła służy do określenia, gdzie istnieje potrzeba rozbudowy nowych zakładów i zrodzi się potrzeba zwiększenia mocy produkcyjnych w przyszłości. Producenci szkła wykorzystują te informacje również do analizy konkurencji.

 

 

2017 3 50 1

 

 

Przyszły rozwój

 

Dodatkowe funkcje poprawiają komfort użytkowania i pozwalają efektywnie wykorzystać stale rozszerzającą się bazę danych. Wśród funkcji są następujące:

  • Podłączenie do bieżącej selekcji filtra ze współrzędnymi GPS użytkowników z funkcją „Around-me”, wskazujący zakłady szkła w określonym obszarze.
  • Wygodne narzędzie do korespondencji za pomocą e-mail, szablony listów, faks, SMS, techniki przypominania, możliwość dodawania plików.
  • Indywidualna wersja offline do budowania baz danych producentów szkła, firm i informacji.

 

 

2017 3 50 2

 

 

Eksperci branży szklarskiej chętnie oprowadzą Cię po platformie plants.glassglobal.com.

 

Telefon +49 211 2807330 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 03/2017

 

 

 

01 chik
01 chik