Newsletter

Login FormCzytaj także -

Aktualne wydanie

Okladka 01-2018

20180123-BANNER-160X600-V1-PL-FENSTERBAUEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG 

swiat szkla 750x100 2

 

 Swiat-Szkla 480x120 26163

 inoutic 480x120-s

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Szklane kabiny, półki i drzwi – bezpieczeństwo i styl nie tylko w łazience
Data dodania: 07.07.17

Szklane kabiny prysznicowe, półki czy drzwi pełnią nie tylko rolę użytkową, ale są minimalistycznymi dekoracjami, które dodają klasy i subtelności naszym wnętrzom. Szkło to jednak niezwykle kruchy materiał, więc musimy pamiętać o solidnej oprawie, która w odpowiedni sposób je utrzyma. Okucia dystrybuowane przez firmę Agas to produkty wysokiej jakości, które skutecznie zabezpieczą szklane elementy znajdujące się w naszym domu. 

 

 

2017 6 56 1

 

 

Elegancka łazienka – szklane kabiny i półki

 

Podczas urządzania łazienki kierujemy się tym, aby pomieszczenie było zarówno funkcjonalne, jak i miało prosty, elegancki wygląd. Pełnię komfortu dostarcza nam prysznic, dzięki któremu możemy szybko wziąć kąpiel, a jednocześnie się zrelaksować. Wybór kabiny jednak nie jest prosty – trzeba wybrać produkt, który będzie służył nam przez wiele lat. Okucia firmy Amig dystrybuowane przez Agas doskonale zabezpieczą szklane drzwi czy ścianki. To trwałe rozwiązanie pozwoli bez obaw korzystać z prysznica przez długi czas. Zawiasy, łączniki kabiny, relingi czy wsporniki wykonane są ze stali nierdzewnej lub matowego niklu. Takie materiały sprawiają, że okucia te są niezawodne i mimo kontaktu z wodą zachowują niezmieniony wygląd przez wiele lat.

 

 

2017 6 56 2

 

 

Aby łazienka była funkcjonalna niezbędne są półki, na których pomieścimy wszystkie kosmetyki. Firma Amig, której rozwiązania dystrybuowane są przez Agas, w swojej ofercie posiada podpórki do półek szklanych, które wyróżniają się wysoką jakością. Wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są trwałe i utrzymają każdy rodzaj szkła oraz ustawiane na nim kosmetyki, nawet te o większych rozmiarach. Występują m.in. w takich kolorach, jak biel, czerń czy złoto. Mają delikatne, opływowe kształty półkola czy kuli oraz niewielkie wymiary, nie większe niż 20 mm. Dzięki temu wnętrze może być eleganckie i subtelne.

 

 

2017 6 56 3

 

 

W ofercie firmy Agas znajdziemy również markę Bolis Italia, która posiada półki szklane oraz podpórki przypominające proste geometryczne formy. Dostępne są w różnych odcieniach, dzięki czemu dopasujemy je do każdej łazienki, bez względu na styl. W zależności od rodzaju okucia, półki utrzymają produkty nawet do 4 kilogramów. Produkty Bolis Italia wyróżniają się połączeniem włoskiego stylu, funkcjonalności oraz wysokiej jakości.

 

 

2017 6 56 4

 

 

Funkcjonalność i bezpieczeństwo drzwi szklanych

 

Coraz częściej w naszych domach czy biurach wykorzystujemy szklane drzwi nie tylko jako wyjście na balkon czy ogród, ale także jako ozdobę naszego wnętrza. Firma TESA, dystrybuowana przez Agas, posiada w swojej ofercie klamki, zamki, trzpienie czy zawiasy do drzwi szklanych oraz łączniki do ich montażu. Produkty TESA odpowiednie są do każdego rodzaju drzwi szklanych. Proste i niezależne od siebie systemy zapewniają możliwość dopasowania się do każdego rodzaju budynków, w których oczekujemy wysokiej klasy zabezpieczenia, jakimi są zamki, adaptery czy urządzenia zamykające. Wysoka klasa okuć jest wynikiem ciągłej pracy oraz rozwijania zaawansowanych rozwiązań. W ofercie firmy znajdują się również klamki, dzięki czemu możemy skompletować cały system, a drzwi będą spójne wizualnie. Wszystkie produkty wykonane są ze stali nierdzewnej.

 

 

2017 6 56 5

 

 

Marka AGB, dostępna w asortymencie Agas, posiada zamki Vitra przeznaczone do drzwi szklanych. Jest to pozioma blokada magnetyczna do stosowania w mieszkaniach, biurach lub w pomieszczeniach WC. Zamek Vitra ma mniejsze wymiary, niż inne produkty dostępne na rynku, dzięki czemu może być mocowany do szkła. Ponadto zamykanie drzwi z rozwiązaniem Vitra jest nadzwyczaj ciche oraz zapewnia doskonałą płynność i precyzję ruchu. Szkło jest elementem zarówno użytkowym, jak i dekoracyjnym, dlatego wybieranie produktów z tego materiału pozwala łączyć nam funkcjonalność z estetyką.

 

 

 

Fot. AMIG/Agas

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 06/2017
 

 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik