FF18 750x150px PL NEUGIERIG 

swiat szkla 750x100 2

 

 Swiat-Szkla 480x120 26163

 inoutic 480x120-s

ERD480x100-en 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
HEGLA Beverungen: Manfred Vollbracht odchodzi na emeryturę
Data dodania: 09.11.17

Po ponad 41 latach aktywnego zaangażowania, dyrektor zarządzający HEGLA, Manfred Vollbracht odchodzi na emeryturę, na krótko przed swoim 66 urodzinami.

 

– W pewnym momencie musisz zadać sobie pytanie, jak wyglądać może życie po pracy, bo kiedyś nadejdzie ten czas – powiedział, wyjaśniając swoją decyzję.

 

Od ponad dwóch lat Manfred Vollbracht przygotowywał swe odejście z najwyższej funkcji w firmie w porozumieniu ze swoim kolegą z zarządu, Bernhardem Hötgerem. Ponadto Manfred Vollbracht będzie nadal świadczył usługi konsultingowe dla firmy i w okresie przejściowym będzie pomagał zespołowi sprzedaży realizować rozpoczęte już projekty.

 

Manfred Vollbracht osobiście podziękował wszystkim swoim pracownikom na uroczystym spotkaniu, chwalił też dokonania całego zespołu. Dyrektor Zarządzający był jednym z pierwszych pracowników firmy. Od momentu założenia w 1976 roku znaczną rolę w sukcesie firmy odegrała wzrastająca pozycja i poczucie odpowiedzialności, którymi odznaczał się Manfred Vollbracht.

 

Dzisiaj aktywnie działająca grupa firm jest jednym z wiodących na świecie producentów maszyn do załadunku, cięcia, sortowania i magazynowania szkła, a także regałów transportowych do transportu po zakładzie szklarskim i do transportu samochodowego. Sprzedaż w 2016 r. wyniosła ponad 76 mln euro. Do niedawna, jako Dyrektor Zarządzający, Manfred Vollbracht odpowiadał za globalną sprzedaż i marketing firmy.

 

W imieniu akcjonariuszy HEGLA i całej firmy prezes zarządu Jochen H. Hesselbach podziękował Manfredowi Vollbrachtowi za długoletnie zaangażowanie i ogromne sukcesy w zrównoważonym rozwoju firmy. 

 

 

2017 10 14 2

Uścisk rąk: Manfred Vollbracht (były dyrektor ds. sprzedaży i marketingu HEGLA Beverungen), Gerd Schreier (obecny dyrektor ds. sprzedaży i marketingu HEGLA Beverungen i Bernhard Hötger (COO HEGLA Beverungen)

 

 

Do obecnego zespołu zarządzającego: Jochen’a H. Hesselbacha, Bernharda Hötgera i Hansa-Petera Löhnera dołączy Gerd Schreier.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2017 
 

 

 

 

 

01 chik
01 chik