heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

swiatszkla 750x240 1  

  

 LiSEC SS Konfig 480x120 

 

 gpd2019 480x100

 

 

Screeny Box, nowa wbudowana markiza rolkowa w termoizolacyjnym monobloku
Data dodania: 10.02.19

Komfort wizualny jest podstawowym parametrem komfortu życia. Firma KE jest tego świadoma, a dzięki systemowi

 

Screeny, który doskonale nadaje się do zewnętrznego cieniowania okien i ścian osłonowych, spełnia kanony
Daylighting – kultury projektowania architektury otwartej na światło i zwracającej uwagę na materiały powierzchni, maksymalizującej komfort widzenia i zmniejszającej zużycie energii.

 

2019 02 36 1

 

Screeny BOX to produkt roku 2018, który uzupełnia gamę KE Screeny, będącą wynikiem wysokiej technologii przemysłowej opracowanej przez firmę na przestrzeni lat i udoskonalenia jej całkowicie włoskiego designu.

 

Jest to wbudowana markiza rolowana, przeznaczona do montażu w monoblokach termoizolacyjnych i wyposażona we wbudowaną, profilową prowadnicę, regulującą ilość dopływającej do pomieszczenia energii słonecznej poprzez wykorzystanie tkanin technicznych. Profil można polakierować na każdy kolor z palety RAL.

 

2019 02 36 2

 

Screeny BOX wyposażony jest w system szybkiego mocowania, objęty patentem: to rozwiązanie z wbudowaną niszą o zmniejszonych wymiarach i minimalnym wpływie na estetykę, idealne do zastosowań, w których ważna jest zależność pomiędzy designem, funkcjonalnością i oszczędnością energii.

 

Produkt składa się z elementów, które pozwalają na jego łatwą instalację i szybki dostęp, jeśli wymagana jest konserwacja. Po zainstalowaniu markiza może być całkowicie schowana, pozostawiając okno wolne od wszelkich zasłon. Produkt może być wykonany z szerokiej gamy tkanin o różnych cechach technicznych i kolorystycznych.

 

2019 02 36 3

 

System jest wyposażony w standardowy, system napędowy, który można podłączyć do szerokiej gamy automatyki. W rezultacie ciągłego zaangażowania KE w badania i innowacje, Screeny Box powstał jako wszechstronny system, który może być zintegrowany z nowoczesną architekturą i zapewnia doskonałe osiągi i wysokie standardy, dzięki możliwości dopasowania obudowy termicznej do głównych systemów izolacji termicznej budynku.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 2/2019

 

 

 

01 chik
01 chik