heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

banner konferencja 04 2019  

  

 lisec SS FastLAne

 

 Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

Innowacyjny ECO System
Data dodania: 14.09.11

Innowacyjny ECO System


Eco system firmy Reynears jest wysokiej jakości dwukomorowym systemem aluminiowym, który łączy estetykę projektową z oszczędnością energii. Uzyskanie współczynnika przenikania ciepła przez profile aluminiowe Uf na poziomie 2,25 W/m2k, spowodowało, że Eco system spełnia wysokie wymagania termiczne, a także obniża koszty ogrzewania, które ponosi użytkownik.

Eco system oferuje rozwiązania praktycznie dla każdego typu konstrukcji okiennych i drzwi balkonowych. Ponadto, Eco system pozwala na wyprodukowanie i łatwy montaż okien i drzwi balkonowych w czasie krótszym niż standardowe systemy. W porównaniu z podobną konstrukcją systemu CS 68, Eco system oferuje lepszą izolacyjność termiczną przy niższej cenie materiałów.

Wysoką izolacyjność termiczną zapewnia optymalne zaprojektowanie przekładek izolatorów wykonanych z poliamidu zbrojonego włóknem szklanym.

System charakteryzuje się zmniejszoną widoczną szerokością profili i daje możliwość wykonania konstrukcji okienno-drzwiowych o różnych kolorach wewnątrz i na zewnątrz budynku. Możliwa jest też wersja z ukrytym system drenażowym.

Eco system ma klasę antywłamaniowości WK 2.

Wysokiej jakości uszczelka centralna oraz dwa poziomy uszczelek pomiędzy ościeżnicą a skrzydłem zapewniają doskonałą wiatro- i wodoszczelność oraz lepszą izolację akustyczną.

www.reynaers.com

 

 

 

01 chik
01 chik