Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Nowoczesne konstrukcje ościeżnic Bohle – prostota zabudowy i większa swoboda projektowania
Data dodania: 03.08.18

Proponowany przez firmę Bohle oraz oferowany w dwóch modelach, Select oraz Premium, system ościeżnic (profili) FrameTec nie tylko odznacza się wysoką jakością, lecz również zachęca prostotą zabudowy całoszklanych ścianek działowych, pozwalających na podział dużych pomieszczeń na mniejsze, względnie na wydzielenie w większym pomieszczeniu biurowego narożnika.

 

System ten cechuje się różnorodnością odmian wykonania i kryje w sobie różne możliwości zastosowania. Umożliwia on także indywidualny dobór i ukształtowanie świetlików, elementów bocznych elewacji oraz kompletnych ścianek działowych. 

 

 

2018 7-8 43 1

Nowy system ościeżnic FrameTec Premium firmy Bohle to atestowana izolacja akustyczna i jednolity wygląd, jaki zapewniają obwodowe, profilowane listwy (fot.: Bohle AG)

 

 

FrameTec Premium – pewność dyskrecji

 

Wygoda, jaką odznaczają się modele FrameTec Select i FrameTec Premium, daje się zauważyć już na etapie montażu profili. W nowoczesnych rozwiązaniach projektowych z elegancją wkomponowują się one w pomieszczenia, w których zostaną zastosowane. Wyprodukowane w charakterze wzorców zestawy można konfigurować w zależności od indywidualnych wymagań, co umożliwia ich optymalne dopasowanie do każdych warunków przestrzennych.

 

Wraz z modelem FrameTec Premium firma Bohle wprowadza na rynek produkty, które spełniają wymagania normy DIN 10140 i posiadają atest izolacyjności akustycznej. Dla modelu Premium boczne elementy ścian zewnętrznych, posiadające konstrukcję stalową o wysokości sięgającej 4 m, nie stanowią żadnego problemu.

 

W celu uzyskania jednolitego, spójnego wyglądu zewnętrznego budynku omawiane tu profile można zamontować również na całym jego obwodzie. Dzięki temu zaś, że produkt został gruntownie przemyślany i jest wygodny w użyciu, wykonanie prac montażowych nie nastręcza trudności: uciosy są już wstępnie docięte i wyprofilowane, można również stosować standardowe i wykonane ze szkła skrzydła drzwiowe.

 

Uniwersalny, przelotowy kanał pokrywany zewnętrzną i odpowiednio wyprofilowaną listwą osłonową pozwala na szybkie i łatwe wstawienie różnych elementów. Elementy profilowane są już odpowiednio ukształtowane i nie wymagają frezowania.

 

 

2018 7-8 44 1

Nowy system ościeżnic FrameTec Select firmy Bohle to duża przejrzystość oraz wygodny montaż (fot.: Bohle AG)

 

 

Okucia Bohle – jakość sprawdzona w Niemczech

 

Oferowana przez firmę Bohle gama okuć obejmuje wiele tysięcy produktów klasyfikowanych w różnych branżach, jak np. wyposażenie łazienek i artykuły sanitarne, akcesoria wykończeniowe wyposażenia wnętrz, okucia meblowe, okucia poręczy i balustrad oraz akcesoria stanowiące wyposażenie okapów i zadaszeń. Charakterystyczne cechy wszystkich okuć tej firmy to wysoka jakość i prostota montażu.

 

W ramach stosowanego w Haan (w Nadrenii) własnego systemu zapewnienia jakości firmy wszystkie okucia poddawane są badaniom i próbom wytrzymałościowym przeprowadzanym w celu zagwarantowania wysokiego standardu wykonania i długiego okresu eksploatacji.

 

 

 

www.bohle.de

 

 

 

 

Przedstawicielstwa w Polsce :

 

Polver Sp. z o.o. Sp.k. · ul. Fredry 2 · 30-605 Kraków

0048 12 260 14 10 · www.polver.pl 

MyGlass Piotr Wałuszko · ul. Rękodzielnicza 14 · 54-135 Wrocław

0048 513 480 680 · www.glass24.pl

ACE Glass M. Woźniak sp.k. · ul. Kamienna 6 · 62-081 Wysogotowo

0048 61 81 62 919 · www.aceglass.pl

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 07-08/2018
 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik