Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Hello! Mam na imię Greta. Witam na stoisku VITROSEPu (15F50)
Data dodania: 20.09.18

„Greta” to nowy pomysł VITROSEPu. Jest to wirtualny asystent, który będzie towarzyszył gościom stoiska na targach Glasstec 2018. Odwiedzający stoisko VITROSEPu będą mogli zapoznać się z technologicznymi udoskonaleniami wprowadzonymi do systemu oczyszczania produkowanego przez te firmę. Będzie to około dwudziestu innowacji. 

 

Od początku lat 90. VITROSEP koncentrował uwagę na sektorze przemysłowym, projektując separatory drobin szkła w taki sposób, aby usuwany z zakładu odpad był suchy. Długa i ciężka praca inżynierów przyniosła oczekiwane rezultaty. Separatory Cząstek Szkła VITROSEP gwarantują czystą wodę (separują wszystkie rozmiary drobin) a usuwany odpad jest suchy. Separatory VITROSEP pracują w rzeczywiście zamkniętym obiegu, co oznacza, że praktycznie nie ma strat wody. Takie rozwiązanie gwarantuje ogromną redukcję kosztów eksploatacji. Klienci, którzy wybrali system oczyszczania VITROSEP obserwują istotną redukcję kosztów zużycia tarcz diamentowych, energii i czasu obsługi maszyn. Produkcja w tych zakładach nie jest obciążona stratą czasu na czyszczenie maszyn i zbiorników i odpowiada surowym wymogom ochrony środowiska.

 

Nowo zaprojektowane zbiorniki VITROSEP Edge i separator VITROSEP CN 250 będą wystawiane na październikowych targach w Dusseldorfie. Rewolucyjne zbiorniki VITROSEP Edge na pierwszy rzut oka wyróżniają się nowym wyglądem od tych prezentowanych wcześniej. Dzięki nowej konstrukcji istotnie zredukowano powierzchnię potrzebną do instalacji.

 

 

2018 9 50 1

 

 

2018 9 50 2

 

 

Wydajność separatora VITROSEP CN 250 jest odpowiednia dla firm potrzebujących bardzo dużej ilości oczyszczonej wody. VITROSEP produkuje szeroką gamę separatorów i zbiorników, o wydajności i pojemnościach dostosowanych do zapotrzebowania zainstalowanych w zakładzie maszyn. Ze względu na zróżnicowaną wielkość produkcji w różnych zakładach wymagana wydajność systemu oczyszczania jest różna. Dlatego inżynierowie VITROSEPu projektują i dostarczają systemy spersonalizowane zgodnie z potrzebami klienta.

 

Firma zaprezentuje również nowe technologie dla innych zastosowań oczyszczania wody w przemyśle szklarskim. Dodatkowo na stoisku klienci będą mogli zapoznać się z innowacjami w obszarze konfiguracji zbiorników oraz tegorocznymi unowocześnieniami systemu. VITROSEP wypuścił bowiem na rynek nowe akcesoria i części optymalizujące proces oczyszczanie. Są to elementy kapitalnie ułatwiające obsługę i czyszczenie świec filtracyjnych oraz usprawniające serwis posprzedażny.

 

Kolejną nowością, którą zostanie zaprezentowana będzie VITROBOX. Jest to urządzenie, które zapisuje wszystkie parametry pracy separatora VITROSEP. System działa podobnie jak czarna skrzynka w samolocie. Przy pomocy komputera i zainstalowanych kamer VITROBOX regularnie zbiera dane i obrazy z separatora. Dzięki temu można wizualizować jakość wody w zbiornikach i usuwanie odpadu. Do tych informacji ma zdalny dostęp serwis VITROSEPu, który zawsze może pomóc rozwiązać problem lub zoptymalizować proces. VITROBOX może być instalowany również w istniejących, zainstalowanych wcześniej systemach.

 

Tytułowa Greta, to imię wirtualnej asystentki odpowiedzialnej za rozwiązywanie problemów, optymalizację pracy separatora oraz zakup części i materiałów eksploatacyjnych, zaprojektowanej przez VITROSEP. Dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu to nowe akcesorium zawsze podpowie najlepsze rozwiązania. Zawarte jest w zakresie standardowej dostawy nowych separatorów i bezpośrednio podłączone do nowej strony internetowej VITROSEPu, czyli VITROSEP STORE. VITROSEP STORE jest stroną przeznaczoną do internetowych zamówień materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i uaktualnień dla systemu VITROSEP.

 

Wszystkich chcących odkryć technologiczne innowacje VITROSEPu w zakresie oczyszczania wody w przemyśle szklarskim zapraszamy w dniach 23-26 października na targi GLASSTEC, stoisko 15F50, pawilon 15.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik