Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

KLIMAS WKRĘT-MET z Certyfikatem Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA
Data dodania: 16.05.19

Firma KLIMAS WKRĘT-MET, producent technik zamocowań, po raz kolejny otrzymała Certyfikat DAFA przyznawany przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

 

Dzięki temu producent utwierdza swoją pozycję w gronie partnerów biznesowych, będących sprawdzonymi, zweryfikowanymi i polecanymi przez stowarzyszenie dostawcami rozwiązań do budowy dachów płaskich i fasad. To wyróżnienie jest gwarancją jakości rozwiązań produkowanych w fabrykach firmy Wkręt -Met , które możemy znaleźć nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych.

 

2019 05 02p 4

 

Standardy jakości nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne w branży dachów płaskich i fasad. Określa wytyczne i wydaje publikacje techniczne, odzwierciedlające obecny poziom rozwoju technologicznego, który uznawany jest za powszechnie obowiązujący.

 


— Kiedy na rynku trwa walka o wysoki standard budownictwa, my po prostu skupiamy się na tym by dostarczyć naszym klientom najwyższą jakość produktów i fachową obsługę.

 

Rzetelność naszych działań została nagrodzona Certyfikatem DAFA, jedną z najważniejszych rekomendacji w Polsce, wydawaną przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. To potwierdzenie wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie wiarygodności biznesowej. Dziękujemy za zaufanie! — mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu KLIMAS WKRęT-MET.

 

Firma została również umieszczona w oficjalnym katalogu partnerów i podwykonawców stworzonym przez Stowarzyszenie DAFA (www.dafa.com.pl). Dzięki temu poszukiwanie odpowiednich i zaufanych firm przez inwestorów czy generalnych wykonawców, a także konsumentów ostatecznych jest prostsze, a co najważniejsze, gwarantuje pewność dobrego wyboru.

 

2019 05 02p 5

 


Konferencja DAFA
– platforma wymiany wiedzy i doświadczeń Stowarzyszenie DAFA stanowi również platformę wymiany wiedzy i doświadczeń. W czasie corocznych spotkań integruje branżę i inicjuje dyskusje na temat newralgicznych dla funkcjonowania firm problemów i sposobach ich przeciwdziałania.

 

Wydarzenie adresowane jest do całej branży budowlanej, w tym do: architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów, a także inwestorów i inżynierów budowlanych.

 


Firma Klimas Wkręt -Met objęła patronatem tegoroczną XIII Konferencje DAFA. Jak dodaje Maciej Strychalski: — Branża budowlana jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego kraju. Przedsiębiorstwa czerpią z możliwości nowoczesnych technologii, rozwijając nie tylko procesy produkcyjne, ale również kulturę organizacyjną, co przekłada się na ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji kadry, a przede wszystkim wysokiej jakości produkty.

 

Coroczne spotkanie branży dachów płaskich i fasad, to okazja do wymiany doświadczeń, aktualizacji wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w branży. Współpracując z liderami rynku nie możemy nie skorzystać z okazji do tak wartościowego networkingu.

 

2019 05 02p 6

 

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 16-17 maja w Łochowie.
https://www.wkret-met.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 5/2019
  

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik