Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

ROLLTECH uruchamia nową stronę internetową i aktualizuje aplikację WINUM dla ekspertów w firmach stosujących ciepłe ramki w szybach zespolonych
Data dodania: 04.08.20

W Rolltech zawsze liczy się wygoda użytkownika. Dzięki nowej stronie internetowej, całkowicie odświeżonemu projektowi i nawigacji, a także zaktualizowanej zawartości aplikacji, która oblicza wartość Psi (liniowy współczynnik przenikania ciepła) dla szyb zespolonych, lider Grupy Fenzi w rozwoju i produkcji ciepłych ramek dystansowych sprawia, że korzystanie z aplikacji umieszczonej w Internecie jest jeszcze bardziej kompletne i łatwe w obsłudze.

 

20200808Rolltech new website lr

 

Zoptymalizowana strona internetowa Rolltech z responsywnym układem wyświetlania, który zapewnia wygodną, wszechstronną nawigację na różnych urządzeniach, jest przeznaczona dla specjalistów w dziedzinie szkła, którzy muszą ocenić kluczowe informacje dla produkcji efektywnych energetycznie izolacyjnych szyb zespolonych.

 

Intuicyjnie i dokładnie przekazuje parametry techniczne szerokiej gamy ciepłych ramek oferowanych przez Glass Alliance - międzynarodową sieć sprzedającą komponenty do szyb zespolonych, w której partnerami są Rolltech, Fenzi i Alu Pro.

 

Nowe funkcje i zawartość odgrywają kluczową rolę w serwisie, który został znacznie wzbogacony o nowe tematy techniczne związane z produktami Grupy. Ulotki, specyfikacje techniczne, certyfikaty i galerie zdjęć jeszcze bardziej ułatwiają dostęp do określonych informacji i ułatwiają zrozumienie zalet każdej technologii.

 

Stała aktualizacja oznacza, że aktualne informacje o produktach i innowacjach są dostępne w czasie rzeczywistym. Szybka reakcja na zapytania o informacje i wyszukiwanie produktów sprawia, że użytkownicy mają łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do potrzebnych im informacji i kontakt z ekspertami.

 

Odświeżenie obejmowało również aktualizacje aplikacji WinUW, opracowanej przez Rolltech w celu obliczenia wartości Psi dla określonych szyb zespolonych za pomocą kilku prostych kliknięć.

 

To szczególnie przydatne oprogramowanie oblicza współczynnik przenikania ciepła na podstawie parametrów różnych ramek dystansowych użytych w projekcie. Obecnie została poszerzona o asortyment Thermix wśród dostępnych ramek dystansowych.

 

Korzystanie z aplikacji WinUW jest naprawdę proste; wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić pewne dane, aby uzyskać wartość Psi dla wszystkich materiałów ram okiennych i drzwiowych oraz standardowych rozmiarów szyb zespolonych utworzonych z udziałem ramek dystansowych oferowanych przez Glass Alliance. Dla każdej kombinacji wyświetlana jest odpowiednia temperatura krawędzi szyby zespolonej.

 

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sześciu językach (angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, włoskim i polskim), a oprócz tego, że jest dostępna na wszystkie urządzenia mobilne za pośrednictwem App Store i Google Play, jest również dostępna bezpośrednio na komputerach PC pod adresem ten link: www.winuw.de/rolltech/.

 

Więcej informacji o produktach Rolltech na stronie: www.rolltech.dk

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik