Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Rok wzrostów i wielu niespodzianek
Data dodania: 02.01.21

Rok 2020 zapisze się w naszej pamięci w sposób wyjątkowy, bo to zdecydowanie najbardziej nietypowy i nieprzewidywalny czas jakiego doświadczyliśmy w najnowszej historii. Nikt z nas nie napisałby takiego scenariusza, który jednak się wydarzył i trwa nadal.

 

Rok temu wielu z nas zastanawiało się nad możliwym spowolnieniem gospodarczym i ewentualnej korekcie na rynku budowlanym, która szczęśliwe dla nas, dotknęła naszą branżę tylko w niewielkim stopniu.

 

2020 12 11 swisspacer-logo

 

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa i wielu utrudnień związanych z prowadzeniem biznesu branża po raz kolejny zanotowała wzrosty, które były również naszym udziałem.

 

Kolejny rok wzrostów sprzedaży SWISSPACER to z jednej strony zasługa bardzo mocnej szwajcarskiej marki, budzącej zaufanie wśród klientów i obejmującej niezawodne, innowacyjne produkty.

 

Z drugiej strony to sukces dynamicznie rosnącego rynku ciepłej ramki w Polsce, Europie, jak i na innych kontynentach a także coraz większej świadomości ekologicznej, połączonej z modą na oszczędzanie energii oraz zasobów naturalnych.

 

2020 12 11 swisspacer

 

Przed nami rok 2021 i kolejne wyzwania a wśród nich nowe wymagania termiczne na okna w Polsce, których spełnienie będzie możliwe praktycznie już tylko z ciepłą ramką. To ważny krok w kierunku ochrony naszego środowiska oraz kontroli użytkownika nad rachunkami.

 

Wierzymy, że aspekty ekonomiczno-użytkowe jak i estetyczne w połączeniu z wymogami prawnymi pozwolą wielu inwestorom zamieszkać w nowych domach z nowoczesnymi, energooszczędnymi oknami wyposażonymi w ciepłe ramki dystansowe SWISSPACER, a korzyści z takiego wyboru będą procentowały przez kolejne dekady.

 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za możliwość wzrostu w tak trudnym okresie, gratulujemy producentom szyb zespolonych i stolarki budowania silnych, rozpoznawalnych na całym świecie marek handlowych i determinacji w osiąganiu celów strategicznych.

 

Życzymy wszystkim Państwu dużo zdrowia, optymizmu oraz wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, jak i samych sukcesów w Nowym Roku.

 

Adam Krzemiński, Rafał Rączka
SWISSPACER

 

2020 12 11 1

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 12/2020
   

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec