Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 05 okladka1

Świat Szkła 5/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Prestiżowa nagroda "Jakość Roku 2009" dla firmy Den Braven
Data dodania: 01.03.10

ImageJuż po raz czwarty, w ramach Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach, eksperci z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji wspólnie z redakcją Biznes Raportu oceniali firmy, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii zarządzania jakością.

Podczas tegorocznej edycji konkursu Jakość Roku, organizatorzy postanowili przyznać tę prestiżową nagrodę m.in. firmie Den Braven za grupę produktową Uni-Fix.

Kapituła konkursu, jednogłośnie przyznając nagrodę firmie Den Braven, szczególnie wysoko oceniła zarówno cechy krytyczne grupy produktowej Uni-Fix jak i skuteczność prowadzenia polityki jakości, zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów, efektywność zarządzania organizacją oraz stopień zadowolenia klientów.

Decyzja organizatorów konkursu potwierdza bardzo dużą wagę jaką firma Den Braven przywiązuje do jakości swoich produktów.

Ogólnopolski Program Promocji i Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach, jest inicjatywą mającą na celu promocje firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Jest on skierowany w szczególności do sektora małych i średnich przedsiębiorstw pozwalając im m.in. wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym, polskim rynku. Przy wyborze laureatów, kapituła konkursu bierze pod uwagę m.in. wdrożone systemy jakości np. ISO czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności, a także uwzględnianie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników firmy.

Uni-Fix, który zapewnił firmie Den Braven nagodę „Jakość Roku 2009”, jest jednoskładnikowym klejem-uszczelniaczem, stworzonym na bazie modyfikowanych silanów. Dzięki temu, trwale zachowuje on swoją elastyczność, nawet po utwardzeniu. Jego łatwość użycia, wszechstronność zastosowań i przede wszystkim unikalne właściwości powodują, że zyskał on uznanie nie tylko w oczach profesjonalistw zawodowo zajmujących się pracami remontowo-wykończeniowymi, ale również użytkowników dokonujących samodzielnych napraw w domu.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także