Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 01 okladka

Świat Szkła 01/2020

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Nie jesteś już skazany na wymianę szyby!
Data dodania: 01.03.10

ImageCzy wiesz, że uszkodzenie szyby o średnicy pięciozłotówki da się naprawić?

Nie każde uszkodzenie punktowe szyby czołowej musi wiązać się z jej kosztowną wymianą. Okazuje się, że pęknięcia o średnicy ponad 20mm można naprawić przywracając pierwotną wytrzymałości szyby w miejscu uszkodzenia.

Dzięki unikalnym narzędziom naprawczym, którymi dysponują serwisanci punktów AUTOGLASS JAAN należących do Grupy NordGlass, można szybko i niskim kosztem dokonać naprawy tzw. „oczek” i „gwiazdek” o średnicy nawet pięciozłotówki. Na naprawy te serwis udziela bezterminowej gwarancji.

Pęknięcia szyb czołowych są częstym, przeważnie niezależnym od kierowcy zjawiskiem. Niesforny kamyk na drodze może przysporzyć uciążliwego problemu. Zanim jednak pogodzimy się z koniecznością wyłożenia sporych nakładów finansowych na wymianę szyby i niedogodnością oddania samochodu do serwisu, zwróćmy uwagę na rodzaj usterki.

Około 20% wszystkich pęknięć na szybach czołowych to uszkodzenia punktowe, czyli tzw. „gwiazdki” lub „oczka”. Dzięki najnowszej technologii i specjalistycznym narzędziom, można tego typu usterki naprawić, przywracając szybie pełną zdatność do dalszego użytkowania.

Image

Warunkiem, który spełniać musi usterka, aby zakwalifikowana mogła zostać do naprawy, jest przede wszystkim jej rozmiar. Naprawić da się uszkodzenia punktowe, nie większe niż moneta pięciozłotowa, czyli nie przekraczające swoją średnicą 22 mm.

Ponad to, istotną rzeczą jest umiejscowienie uszkodzenia na szybie. Naprawić da się pęknięcia, które zachowują odległość większą niż 10 cm od najbliższej krawędzi szyby oraz od ewentualnych innych uszkodzeń. Przy mniejszych odległościach istnieje ryzyko dalszego pęknięcia szyby podczas naprawy.

Jeśli nasza usterka spełnia powyższe kryteria, serwisanci potrzebować będą średnio 20-25 minut na usunięcie jej. Wszystko to dzięki unikalnej na skalę całego kraju technologii RAS (Resin Application System), którą stosuje się w punktach serwisowych AUTOGLASS JAAN. Pozwala ona na szybkie przywrócenie 95-100% pierwotnej wytrzymałości szyby w uszkodzonym miejscu.

Koszt naprawy jest ułamkiem ceny nowej szyby oraz jej montażu, zatem oszczędzamy i czas i pieniądze. Usługa naprawy poprawia optycznie i kosmetycznie punkt, w którym miało miejsce uszkodzenie szyby, sprawiając, że jest ona na nowo wytrzymała i gładka.

Dla klientów, którzy obawiają się, że efekt naprawy nie będzie spełniał ich oczekiwań, serwis przewiduje możliwość wymiany szyby na nową, a poniesiony koszt naprawy zalicza wówczas na poczet kosztu nowej szyby i jej montażu.

Na wszelkie naprawy wykonywane w autoryzowanych punktach, AUTOGLASS JAAN daje bezterminową gwarancję!

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik